Benátky – Chrudim 6:3

Benátečtí hokejoví junioři jsou blízko vysněnému cíli – postupu do extraligy! V nejdůležitějším utkání celé sezony svěřenci trenéru Zvolenského a Kinkora porazili Chrudim, která přijela posílena o Zohornu, Semoráda a Bláhu z extraligového áčka Pardubic! Benátečtí se však Chrudimi nezalekli a dvoubrankové manko z prvního duelu na ledě Východočechů dokázali smazat. Lví podíl na výhře mají kanonýři Dominik Tregl a Filip Jakubčo, který vstřelil hattrick! Celý tým však zaslouží velkou pochvalu za nezměrnou bojovnost a touhu po vítězství. Nyní už juniorům zbývá vyhrát následující dvě utkání se Slovanem Louny a Krkonošemi.

Branky a nahrávky: 7. Tregl (Zvolenský), 17. Tregl (Kazatel, Kolmann), 24. Kolmann (Zvolenský, Kajínek), 31. Jakubčo (R.Šimek, Odcházel), 36. Jakubčo (Kazatel), 50. Jakubčo (Kazatel, M.Šimek) - 21. Novák (Dundáček, Solil), 37. Vágner (Zohorna), 47. Zavoral (Fousek, Novák). Rozhodčí: J.Jílek - Arazimová, J.Svoboda. Vyloučení: 13:7. Využití: 2:2. Diváci: 238. Třetiny: 2:0, 3:2, 1:1.

Benátky: Peikrt (Liehman) - V. Laichman, Kolmann, Mikolášek, J. Laichman, R. Šimek, Kajínek - Barták, Bureš, Tregl, Kazatel, Zvolenský, Knap, Jambor, Jakubčo, Štajner, Svatý, M. Šimek, Odcházel.