Hr. Králové – Benátky 1:7

Na ledě favorizovaného Hradce Králové se svěřenci trenérů Černého, Škalouda a Nečase rozvzpomněli na domácí duel, v němž Hradci uštědřili debakl 8:2.

Na ledě ČEZ Stadionu se nakonec Benátečtí radovali z výhry a suverénním způsobem si připsali tři body do tabulky. Další utkání Benátecké čeká ve středu doma s Vrchlabím.


Branky a nahrávky: 34. Roubík - 3. Víšek (Vantuch, Kajínek), 8. Víšek (Rýgl), 12. Kopic (Krejčík), 22. Bárta (Vála, Skořepa), 44. Kolmann (Loskot, Kica), 46. Urban (Mrkvička), 50. Kolmann (Rýgl, Plodek). Rozhodčí: Trombík - Jureček, Rychlý. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:3. Diváci: 1345.

Milan Černý, trenér Benátek: „Nebyl to tak lehký zápas, jak se může podle výsledku zdát. Začátek nám vyšel, ale ve druhé třetině jsme začali hrát pasivně. Myslím si, že jsme měli i kus štěstí. Ve třetí třetině jsme ještě dokázali přidat nějaký ten gól a vrátili jsme se k té naší lepší hře. Závěr zápasu už jsme kontrolovali. Vážíme si toho, že jsme jako druzí porazili Hradec v domácím prostředí. Poděkovat musím klukům, kteří nám přišli pomoci z Liberce.“

Benátky: Vošvrda (Nedívdek) - Kajínek, Rýgl, Pavlů, Vála, Kolmann, Mrkvička, Drábek - Víšek, Plodek, Vantuch - Kica, Urban, Loskot - Jech, Skořepa, Bárta - Kopic, Pabiška, Krejčík.