Třetiny: 2:1, 0:0, 1:0

Muž zápasu: Král (MB)

BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Frolo, Jiruš, Žabka, Kasík, Šterbák, Duben, Čížek, Jindra - Bahenský, Vrbata, Handlovský - Pabiška, Král, Sup - Nouza, Sýkora, Boháč - Fabuš, Ferebauer, Macho. Trenér Vladimír Čermák.

HC Oceláři Třinec: Duba (Hamerlík) - Hrabal, Seman, Cartelli, Malec, Lojek, Výtisk, Hrňa, Zíb - Polák, Polanský, Tomas, Květoň, Peterek, Martynek, Růžička, Balej, Kohn, Kanko, Kútný, Podešva.

Branky: 8. Král (Žabka, Sup), 14. Král (Žabka, Kasík), 59. Boháč (Sýkora, Macho) - 11. Seman (Balej, Kohn), Rozhodčí: Šindler, Pešina - Pešek, Bláha. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0.Diváci:3120.

Před utkáním I. hokejové ligy se uskutečnila ještě historická událost. Michal Sup odehrál v minulém kole 900. zápas v extralize, a tak dostal od generálního manažera BK Mladá Boleslav Cyrila Suka dres se symbolickým číslem 900.

První příležitost měli domácí, když nejprve Handlovský vyzoušel pozornost třineckého brankáře a odražený kotouč minul ve výhodné pozici Vrbata.
V 8. minutě však Boleslav udeřila. Do úniku se dostal kapitán Král a rutinérsky překonal brankáře Hamerlíka. Za tři minuty však bylo vyrovnáno, když se prosadil Seman střelou od modré.

Pak hrála Boleslav přesilovku 5 na 3, ale stav se měnil, když už hrál Třinec ve čtyřech. Do vedení dostal Boleslav opět Richard Král.

V 15. minutě se zaskvěl senzačním zákrokem domácí gólman Schwarz proti Peterkově dorážce.

V úvodu druhé třetiny Nouza uvolnil Sýkoru, ale ten byl v koncovce nepřesný. Pak Boháč nadělal brankáři Hamrlíkovi hodně starostí se svou střelou švihem a Boleslav přežila Královo vyloučení.

Ve 37. minutě se do sóla dostal třinecký Balej, ale Jiruš nakonec včas zakročil. Ve 39. minutě mohl dovršit hattrick domácí Král, ale v dobré příležitosti přestřelil. Ve druhé třetině branka nepadla.

V úvodu závěrečné části nespěl třinecký Malec a na druhé straně Sup. Ve 43. minutě propásl trestuhodně jasnou šanci domácí Sýkora.Pak se dostal do dvou nadějných příležitostí exboleslavák Tomas, ale kotouč za Schwarzova záda nedopravil.
Domácí pak horko těžko přežili oslabení při vyloučení Kasíka. V 55. minutě šel za katr hostující Polák za podražení, ale domácí se v přesilovce neprosadili.

V 57. minutě mohl rozhodnout domácí Bahenský, ale zblízka Hamerlíka neprostřelil, se svými dorážkami neuspěl ani Handlovský. Hosté se rozhodli riskovat, a to se jim nevyplatilo.

V přečíslení se prosadil domácí Boháč a udělal tak tečku za utkáním, ve kterém si domácí plný bodový zisk za zodpovědnou hru zasloužili. Půlminutová power-play hostů na tom nic nezměnila.