Benátky – Třebíč 3:2

V dalším střetnutí I. hokejové ligy nastoupili benátečtí hokejisté se snahou odčinit debakl z Kadaně v minulém kole.

Hned v úvodu promarnil šanci domácí Bárta, který neuspěl blafákem na Francouze. V polovině první třetiny měli štěstí domácí, když Burián nastřelil tyčku. Hosté se dostali do vedení brankou Vondráčka ve 14. minutě. Domácí vyrovnali v závěru třetiny, když Jech střelou mezi kruhy překvapil Francouze.

V úvodu druhé části promarnil velkou šanci domácí Skořepa, poté neuspěl ani Bárta. Paradoxně však udeřili hosté, když se ujala střela od modré Slámy – 1:2.

Benátky pak přežily oslabeni po vyloučení Loskota na 2 + 2 minuty a šly do třetí třetiny s jednogólovým mankem.

V úvodu třetí třetiny měl vyrovnání na holi Skořepa, ale nepřekonal ležícího Francouze.

Vyrovnání se Benátečtí dočkali ve 48. minutě, kdy zcela volný Loskot neměl problém dopravit kotouč za Francouzova záda – 2:2.

V dramatickém závěru zajistil domácím nejzkušenější hráč Klimt tři body – 3:2.

Branky a nahrávky: 18. Jech, 48. Loskot (Štich), 58. Klimt (Loskot – 14. Vondráček (Zahradník, Čech), 26. Sláma Rozhodčí: Přikryl - Goňa, Obadal. Vyloučení: 2:5, bez využití. Diváci: 303. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0.

Benátky: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Bendík, Vála, Pavlů, Ulrych, Štich, Kajínek - Kica, Loskot, Bárta, Kopic, Urban, Pabiška, Klimt, Špaček, Skořepa, Jech, Krejčík, Nevyhoštěný, Weiss.

Třebíč: Francouz (Míča) - Kadela, Kania, Sláma, Ostrčil, Hrbáček, Dudáš, Malinský, Bulička - Vondráček, Dolníček, Nahodil, Dočekal, Zahradník, Čech, Laš, Ostřížek, Burian, Vítek, Obdržálek, Přibyl.