Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Benátečtí hokejoví žáci vrátili Roudnici prohru

Benátky nad Jizerou/ V dramatickém závěru se podařilo domácím hráčům udržet jednobrankové vedení.

5.3.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Kopáč

Benátky – Roudnice 4:3

V utkání 30. kola přivítali benátečtí mladší žáci na svém ledě hráče z Roudnice, a protože se jednalo o souboj družstev z popředí tabulky, dal se očekávat pěkný hokej. Domácí měli Roudnickým co vracet, neboť na jejich ledě prohráli 2:6.

Domácí získali nejprve dvoubrankové vedení, ale hosté snížili na rozdíl branky. Dvě minuty před koncem Roudnice utkání zdramatizovala, ale vítězství domácím neuniklo.

Branky a nahrávky: 2. Hošek (Fiala), 9. Fiala, 25. Hošek (Fiala, Šípek), 58. Novák . Rozhodčí: Soukup, Soukup ml. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 33:12. Třetiny: 2:1, 1:0, 1:2.

Benátky: Pošmourný (56. F. Král) – Macura, Outrata, Žalud, Uřídil, Pravda, Semrád – Votoupal, Bukolská, Novák – Šípek, Hošek, Fiala – Bukolský, Petrák, Špringl.

5.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
145

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.