Plzeň – Ml. Boleslav 4:1

Domácím patřil už úvod utkání, ve kterém předvedli drtivý nástup a z tlaku v první desetiminutovce vytěžili dva góly. Skóre otevřel přesně po čtyřech odehraných minutách Milan Gulaš, který střelou nad ledem z úhlu překvapil Maxwella. Americký brankář Boleslav inkasoval podruhé opět hole Milana Gulaše, který ve spolupráci Janem Schleissem vyřešili elegantně únik dvou proti jednomu.

Na 3:0 pro domácí zvyšoval po odehrané minutě ve druhé třetině David Stach, který v podstatě do prázdné zakončil skvělou kombinaci domácích. To už byl v hostující brance Jan Růžička, který v desáté minutě nahradil Maxwella.

Jiskřičku naděje vykřesal pro hosty ve druhé třetině Orsava, který střelou po ledě překvapil Svobodu, ale klid do domácích řad vrátil těsně před koncem druhé třetiny Indrák.

Hokejisté Spartaku Žebrák porazili Velc Žilina 6:4.