„Jsme rádi, že nám zápas vyšel. Po ztrátě bodů doma to bylo hrozně důležité utkání,“ komentoval výhru asistent boleslavského kouče Viktor Ujčík.

Hosty poslal do vedení v první třetině Urban, po půl hodině hry zvýšil na 2:0 Pabiška. Poté sice snížil domácí Indrák, ale pak už dávali branky pouze hosté. Na 3:1 pro hosty zvýšil Valský a poslední slovo zápasu měl Dlapa, který se trefil do prázdné plzeňské branky. Pro něj to byla vůbec první trefa této sezony. „My musíme získávat vlastně už v každém utkání body. Musím kluky pochválit za bojovnost a přístup, s jakým do utkání šli, vzadu nás navíc skvěle podržel gólman Růžička. Kluci hráli disciplinovaně, dobře bránili, ale měli jsme i štěstí,“ dodal Ujčík. Bruslaři v dalším zápase přivítají v pátek Vítkovice.

Škoda Plzeň – Mladá Boleslav 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 34. Indrák (Pour, Kvasnička) – 9. Urban (Klepiš, Kotvan), 30. Pabiška (J. Říha, Nahodil), 48. Valský (Orsava, Eminger), 58. Dlapa. Rozhodčí: Bulanov (Rusko), Souček – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 7:5, navíc Hollweg (Plzeň) na 5 minut a do konce utkání, Němeček (Ml. Boleslav) na 10 minut). Využití: 0:2. Diváci: 6333.