Tentokrát si se soupeřem pozici vyměnila a narostl ipočet sérií nájezdů. Muselo se jich totiž uskutečnit devět! Zbodu navíc se Hradečtí radovali díky střele Karlíčka.

Hr. Králové– Ml. Boleslav 3:2 po samostatných nájezdech

Ovyrovnanosti hry svědčí pohled na jednotlivé třetiny. Tu první vyhráli díky Václavu Eiseltovi Středočeši, druhou zase po střele Koudelky Východočeši. Ve třetí třetině vsítili oba hráči opět po jedné brance.

Ml. Boleslav: Růžička– Bauer, Jindra, Lukáč, Macháček, Mocek, Jaroměřský, Bílek– Rumpel, Král, Gombár, Nouza, Mikulík, Eiselt, Gajovský, Rod, Handlovský, Sedlák, Kopecký, Kuchejda, Sýkora.

Branky a nahrávky: 34.Koudelka (Sakrajda), 54.Koudelka (Táborský), rozhodující sam. nájezd Karlíček– 15.Eiselt (Nouza), 42.Eiselt (Mikulík, Nouza). Rozhodčí: Froněk– Bertík, Šerý. Vyloučení: 2:2, navíc Lukáč (MB) 10minut osobní trest. Využití: 0:0. Voslabení: 0:0. Diváci: 2036.Třetiny: 0:1, 1:0, 1:1– 0:0,1:0