Po pondělní výhře nad pražskou Slavií čekal na benátecké hokejisty výjezd na led vedoucí Třebíče. Ta potvrdila před vlastními fanoušky roli favorita a hosty vyprovodila s výsledkem 5:0. Hattrickem se blýskl Ladislav Bittner. Liberecký odchovanec strávil sedm sezon právě v benáteckém dresu.

Ten se jako první prosadil v 8. minutě, když se nejlépe zorientoval před hostující brankou a využil přihrávky Davida Turečka. Do kabin šli domácí nakonec s pohodlným tříbrankovým náskokem, když se ještě do sirény prosadili Gajarský a Dočekal.

Na další branky si pak diváci museli počkat až do závěrečné desetiminutovky. Tu ovládl již zmiňovaný Bittner. V 50. minutě zvýšil na 4:0 v přesilové hře a konečný účet zápasu uzavřel v čase 58:39, když si našel odražený puk po Střondalově střele.

Horácká Slavia Třebíč – HC Benátky nad Jizerou 5:0

Branky a nahrávky: 8. L. Bittner (Tureček, Dočekal), 16. Gajarský (Vodný, M. Zabloudil), 18. Dočekal, 51. L. Bittner (Vodný, Hunkes), 59. L. Bittner (Střondala, Hunkes).

Kladno - Karlovy Vary. Lapislav Zikmund otevírá skóre.