„Zkusili jsme kluky motivovat a vrátit je zpátky do hry, což se nám postupnými kroky dařilo,“ pochvaloval si asistent hostujícího trenéra Antonín Nečas. Zároveň ale přiznal, že návrat do zápasu komplikovala četná oslabení. „Měli jsme osm vyloučených, to se těžko dostává do utkání, když hrajete nekompletní. Nám se to ale dnes podařilo a jsou to pro nás zlaté tři body.“

HAVÍŘOV – BENÁTKY N. J. 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 7. Hudeček (J. Doktor, T. Pastor), 18. Š. Kratochvil (L. Bednář, Pechanec) – 25. Kalaj (Jansa), 35. Čederle (Kunst, R. Duda), 56. Dušek (R. Duda, Daniel Špaček), 60. Jiruš. Vyloučení: 2:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 42:28. Diváci: 424.

Havířov: Fučík – M. Hlaváč, T. Pastor, Chroboček, Kadeřávek, Korím, Lytvynov – Dostálek, Hudeček, J. Doktor – Š. Kratochvil, Pechanec, L. Bednář – Mrva, Handl, Bambula – Severa, Damašek, M. Hrubec.

Benátky: D. Král – Žůrek, Aubrecht, Kunst, Hampl, Bukač, Patzelt – Měchura, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – R. Duda, Jansa, A. Dlouhý – Kalaj, E. Čermák, Wiencek.

Radek Duda znovu oblékl benátecký dres
Nečekaná posila pro Benátky. Brusle obul Radek Duda!