Olomouc – Benátky 4:3

Další z nepříliš povedených zápasů sehráli v rámci I. hokejové ligy ligy benátečtí hokejisté v Olomouci.

Hosté šli sice již ve 4. minutě zásluhou Drábka do vedení, ale domácí výsledek díky třem využitým přesilovkám otočili až na 4:1.

Na začátku třetí části ještě Středočeši dali dvěma slepenými brankami zápasu nový náboj, ale zkušení domácí již svůj těsný jednobrankový náskok uhlídali.
Zkušený brankář Kameš se měl v závěru co ohánět, aby uchránil domácí od vyrovnání. Nakonec to s pomocí obrany zvládl a hosté tak odjížděli domů bohužel s prázdnou.

Benátečtí doplatili na příliš velké množství vyloučených hráčů a zejména ve druhé třetině Olomouc jejich prohřešky trestala a získala rozhodující náskok.

Benátky sice boj nevzdaly, stáhly náskok soupeře na jediný gól, ale bravurní výkon brankáře Kameš v olomoucké brance a pozorná hra domácí obrany nedovolili hostům získat alespoň bod.

Šanci na nápravu budou mít benátečtí hokejisté, kteří jsou u dna tabulky, již v sobotu. Na domácím ledě budou od 17 hodin hostit Most.