„Bylo to rozhodnutí celé kabiny, které jsem nakonec stvrdil já. Byla to reakce na bučení na naše hráče během zápasu proti Zlínu, které se z hlediště ozývalo,“ vysvětloval nešťastnou událost boleslavský kapitán. „Asi to šlo udělat lépe, měl jsem možná za fanoušky dorazit alespoň já a vysvětlit jim to rozhodnutí, ale stalo se. Nebylo to nic osobního vůči našim fanouškům a kotli,“ dodal Jan Hanzlík.

Zástupci kotle, kteří na sezení svolené klubem také nechyběli, se s tímto vysvětlením spokojili a v neděli se bude na zimáku fandit, tak jak jsme v Boleslavi zvyklí.

Celá beseda, na kterou kromě kapitána Hanzlíka dorazili ještě jeho spoluhráči Pavel Musil, Jakub Orsava a generální manažer klubu Jan Tůma probíhala ve velmi přátelském duchu.
Fanoušci, kteří do posledního místa zaplnili prostory restaurace zimního stadionu měli na čtveřici respondentů řadu dotazů – na přetřes přišly výkony v letošní sezoně a nelichotivé postavení v tabulce, distribuce vstupenek, nebo další témata spojená s provozem zimního stadionu.