Další zajímavý přesun se udál na trase Mladá Boleslav - Zlín. Po čtvrtečním trejdu mění působiště hned čtveřice hráčů.

Do Mladé Boleslavi se v rámci výměny vrací Oskar Flynn, s sebou bere do středních Čech ještě obránce Tomáše Hanouska. Pro něj půjde letos už o třetí extraligové angažmá, když sezonu začínal v Karlových Varech. Opačným směrem pak putuje obránce Petr Šidlík a francouzský útočník Valentin Claireaux.

Sport hokej Mládežnické MČR krajů Středočeský kraj (modrá) vs. Karlovarský kraj
OBRAZEM: Středočeští mladíci vstoupili do šampionátu těsnou výhrou

„V případě Oscara spoléháme hlavně na to, že velmi rychle zapadne zpátky do známého prostředí, a že naváže na spolupráci s hráči, které dobře zná,“ říká sportovní manažer Bruslařů Václav Nedorost. „U Tomáše Hanouska pro změnu věříme, že naváže na své působení v Liberci před dvěma roky. Taky jsme hledali obránce-praváka, což Tomáš splňuje,“ dodává Nedorost.

Co se týče obou zmiňovaných odchodů – tedy Valentina Claireauxe a Petra Šidlíka – Václav Nedorost lituje především nenaplněného potenciálu. „Oba to jsou hrozně fajn kluci, ale ani jeden se u nás letos bohužel nepotkali s formou. U Vala jsme rozhodně očekávali větší produktivitu a Petr nedokázal navázat na svou loňskou sezonu. Pevně věříme, že se oba ve svém novém působišti takříkajíc chytí. Přejeme jim hodně štěstí,“ uzavírá Nedorost.