Předchozí
1 z 8
Další

HC Spartak Žebrák – SK Sršni Kutná Hora 8:4 (0:1, 5:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 22. Kostka (Dunchanka, Komínek), 27. Komínek (Kostka, Dunchanka), 33. Kostka (Šmerhovský, Dunchanka), 34. Langer (Belda), 37. Jícha (Langer), 49. Belda (Jícha, Vaníček), 52. Belda (Arnošt, Langer), 55. Kostka (Dunchanka, Komínek) – 20. Jiráň (Kadlec), 21. Kadlec (Beran), 54. Hobza (Sádlo), 58. Kadlec (Švejda, Dytrych). Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. Rozhodčí: Karda – Havel, Levý.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Začátek prvního domácího utkání byl z naší strany poznamenán nervozitou a také jsme první třetinu prohráli brankou do šatny. Hned v úvodu druhé třetiny jsme opět inkasovali, ale potom šel náš výkon nahoru, což se projevilo i na skóre, a po druhé třetině jsme již vedli 5:2. V závěrečné třetině jsme skóre ještě navýšili a utkání dotahli k zisku prvních bodů.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Z naší strany to bylo opravdu nepovedené utkání, i když v první třetině jsme byli lepší a v poslední minutě třetiny jsme dali na 1:0. Hned v prvním střídání ve druhé třetině jsme dali na 2:0, ale od té doby jako když přestaneme hrát. Nepovedlo se nám to, domácí pak už byli lepší, všechno se jim odráželo na hokejky a my už nevěděli, jak z toho ven. Nepovedlo se nám to nikomu, bohužel jsme si neodvezli ani bod.

HC Lev Benešov – HC Junior Mělník 6:5 (3:1, 2:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 1. Sládek (Mareček), 5. Mareček (J. Zderadička, Sládek), 17. Borek (Polesný, J. Zderadička), 25. Štětina (J. Zderadička), 31. J. Zderadička (F. Zderadička), 54. Polesný (Beran, Procházka) – 17. Šípek (Škutina), 24. Šimon (Šubrt), 36. Šícha, 47. Palát (Cafourek, Litera), 51. Krejsa (Cafourek, Šípek). Vyloučení: 5:6 + Cicvárek (MEL) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Hruška – Čajan, Pokorný.

Michal Kaňka (hráč HC Lev Benešov): Čekal jsem, že zápas bude těžší a že body ani nezískáme, takže jsme za ně rádi. Po průběhu, kdy jsme vedli 4:1 a 5:2, byl závěr hektický. Sami jsme si ho zkomplikovali. Zaplaťpánbůh, že nám tam padl jeden rozdílový gól.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): První třetina byla z naší strany špatná, prohráli jsme ji 1:3. Od druhé (2:2) jsme se ale zvedli. Dokázali jsme se i za stavu 2:5 dotáhnout na 5:5 a sahali po bodech. Pět minut před koncem jsme ale dostali smolný šestý gól a byl konec. K hokejce soupeře se odrazí puk od našeho hráče, my zatím podobné štěstí nemáme. Kluci bojují, dřou. Venku jsme dali pět gólů, což je více než slušné, ale máme problém v obranné fázi. V sestavě máme sedm nových lidí, což je znát, a stále si to sedá. Máme mladé kluky, teď hráli i tři junioři. Pracujeme na tom, ale zatím se nám nedaří odehrát zápas bez chyb, které by nás nestály výsledek. Teď už by měli proti Rakovníku naskočit i někteří zkušení, kteří nám nyní chyběli. Prohráváme jen těsně, což samozřejmě mrzí. Ani proti rozjetým Černošicím to nebyl žádný propadák. Hosté byli sice hokejovější, ale od nás to nebylo vůbec špatné. Věřím, že se co nejdříve zvedneme.

HK Králův Dvůr – BK Mladá Boleslav B 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Pokorný (Březina), 27. Pokorný (Petrus), 32. Pokorný (Veber), 45. Pokorný (Veber), 49. Hanzlík (Krásl). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Rozhodčí: Čáp – Dyk, Pokorný.  

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Výsledek úplně neodpovídá hře, jsem ale hrozně spokojený, že hra byla daleko lepší. Byla tam bojovnost, hrálo se nahoru dolů, ale musím říct, že Boleslav měla smůlu, protože neproměnila svoje šance. Nám tam spadlo všechno, do čeho jsme plácli, a hlavně se nám zbláznil Jirka Pokorný, který dal čtyři góly. Boleslav ale fakt nebyla špatná, i když výsledek 5:0 vypadá strašidelně. Všichni naši kluci zaslouží pochvalu.  

HC Rytíři Vlašim – HC Rakovník 6:7 (2:3, 1:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 6. Herwig (Zelingr), 13. Kočí (Cerk, Florián), 33. Kočí (Kořánek), 44. Kočí (Cerk, Florián), 44. Kratochvíl (Florián), 55. Kořánek (Kočí) – 2. Vyšín (Macháček, Karfus), 4. Benda (Kos), 17. Hegenbart (Bulva), 34. Kos (Benda, Ságner), 35. Zíka (Hegenbart), 49. Bulva (Macháček, Zíka), 57. Benda (Kos). Vyloučení: 5:5 + Hulcr (RAK) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. Rozhodčí: Jelínek – Košata, Noga.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): Utkání pro nás začalo nervózně, protože jsme kvůli losu tři týdny nehráli, což se dost podepsalo hlavně na začátku utkání. Od druhé třetiny jsme se dostali do tempa a hosté vlastně jen nahazovali puky přes celé hřiště, ale po našich velkých chybách jsme prohrávali 3:5. Ve třetí třetině jsme se díky naší aktivitě vrátili do utkání dvěma góly z přesilové hry. Závěr byl dost nevózní a hosté uměli využít šance, které měli, což my jsme nedokázali. Chceme poděkovat fanouškům, protože hrát před skoro plnou arénou je nádhera a kluci si to moc užívali. Myslím, že i Rakovníku se atmosféra líbila. Doufám, že v sobotu přijdou fanoušci znovu, a pokusíme se porazi silné Černošice.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Pro diváky to musel být výborný zápas, 7:6, to je taková házená. Překvapila mě Vlašim, jak byla kvalitně obsazená šikovnými hráči. My jsme ale zase předvedli výborný výkon od gólmana do posledního hráče. Zase jsme měli jen tři beky, nastoupili nám útočníci na beku, přesto jsme to uhráli, což je famózní. Je na tom vidět, jak dobrá parta jsme. Bylo to výborné, od gólmana po posledního hráče jsme tam nechali všecko. Máme týmového ducha, jsme dobrá parta a kluky to baví. To je základ, o tom to je.

HC Benátky nad Jizerou B – SC Kolín B 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 28. Uřidil (Kuna, Karli), 30. Kusý (Husák, Němeček), 52. Uřidil, 59. Husák (Kusý, Haspeklo) – 56. Kozák (Martínek). Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. Rozhodčí: Pazourek – Soukup, Soukup.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Sehráli jsme nepovedené utkání, ve kterém jsme neproměnili gólové šance a soupeř nás potrestal. Pohořeli jsme v koncovce. Měli jsme přesilové hry i příležitosti normálně ve hře, ale bohužel se nám nepodařilo nic využít, takže nemáme ani bod.

HK Lev Slaný – HC Žabonosy 4:3pp (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Borkovec (Vodička, Šmatlák), 21. Zilcher (Šimáček, Rendla), 48. Vodička (Čermák, Borkovec), 61. Sekerka (Čermák) – 3. Honz, 33. Kedršt (Paroubek), 37. Kedršt (Březka, Smejkal). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Borkovec.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): V tomto utkání jsme předvedli asi náš nejhorší výkon v sezoně. Nešlo nám vůbec nic. Pohyb, kombinace, obranná činnost. A naše koncovka? Hostujícího gólmana musí bolet břicho. Prostě takový zápas v průběhu sezony přijde. Víme, že hokej hrát umíme, a musíme se z toho rychle probrat a soustředit se na další utkání.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): Z naší strany to byl povedený zápas, celkem jsme dodržovali věci, které jsme si řekli. Škoda vyrovnávacího gólu a škoda konce zápasu, kde jsme se nechali unést nepřesnotí sudích a dohrávali utkání i prodloužení ve třech. To nás stálo druhý bod.

HC Slavoj Velké Popovice – HC Čáslav 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Pechar (Vacek), 10. Formánek (Stejskal), 12. Žoha (Vacek), 23. Freisler (Kukačka), 44. Freisler (Stejskal) – 27. Sladký (Krpata, Zelený). Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Anděl.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Čáslav přijela v pozici mužstva, které doposud neztratilo ani bod. Dalo se tedy očekávat, že nás nečeká jednoduché utkání. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, soustředěně, měli jsme skvělý pohyb a proměňovali šance, což byla dosud asi naše největší slabina. Myslím, že jsme odehráli nejlepší třetinu od začátku soutěže. Ve druhé třetině se obraz hry změnil. Čáslav začala napadat naši rozehrávku již v našem pásmu, dohrávala každý souboj a my jsme začali chybovat. V závěrečné třetině jsme hru dostávali opět pod naši kontrolu a vítězství bez problémů uhájili. Celkově to byl výborný kolektivní výkon, podpořený bezchybným gólmanem. Doufám, že zasloužené tři body potvrdíme v sobotním utkání.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Začátek utkání se nám nepovedl a v první třetině jsme třikrát inkasovali. Soupeř hrál na úzkém hřišti velmi jednoduše a byl efektivní v koncovce. O přestávce jsme si řekli, že uděláme vše proto, abychom utkání otočili. Druhá třetina byla z naší strany podle tohoto zadání. Zlepšili jsme pohyb, nasazení a vytvořili si šance. Ty jsme však nedokázali proměnit. To rozhodlo o tom, že jsme utkání nedokázali zvrátit ve svůj prospěch. 

HC Hvězda Praha – HC Poděbrady 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 27. Chvála (Šnaidauf, Hradil), 28. Procházka (Klement) – 13. Hlinka (Bouřil, Tuma), 40. Žalud (Sladký), 54. Rindoš, 57. Bouřil (Hlinka). Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. Rozhodčí: Hodač – Kubas, Koliš.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že k nám přijede jeden z nejlepších týmů v krajské lize, i když se mu bodově zatím tolik nedaří. Jinak jsem je ale viděl jako velmi kvalitní mužstvo se zkušenými hráči. V první třetině to hosté potvrdili. Byli lepší a vyhráli po zásluze první třetinu 1:0. Ve druhé jsme začali hru vyrovnávat, několikrát jsme hosty dostali pod tlak a vyústilo to v gól na 1:1. Pak jsme skóre otočili na 2:1, ale bohužel jsme před koncem dostali v oslabení na 2:2. Utkání bylo stále otevřené, třetí třetinu jsme začali oslabením, přesto jsme to dokázali eliminovat. Pak jsme hosty několikrát přitlačili, měli jsme gólové šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Jak to ale bývá, nedáš – dostaneš. Pět minut před koncem hosté udeřili, skvělá akce po křídle, skvělá skrytá střela a krásná branka, která byla rozhodující. Pak jsme se ještě nadechli k náporu, ale tlak už nebyl takový, jako bychom chtěli. Pak jsem ještě inkasovali de facto totožnou branku na 2:4. Hostům gratulujeme, hráčům jsem taky poděkoval. Bylo to dobré utkání, ale mělo šťastný konec pro hosty.