Borci Kolína vyrazí do bojů pod novým názvem a také s novým logem klubu. Mužstvo SC Marimex Kolín vyzve v prvním letošním zápase na svém ledě tým Vsetína. Na konci roku přišli kolínští hokejisté o vítěznou sérii. Zvítězili šestkrát v řadě, v těchto utkáních ztratili jediný bod. Narazili v Jihlavě, kde prohráli 2:3 a to ještě chvilku před koncem o gól vedli. Jihlava ale rozhodla deset vteřin před sirénou. Místo nějakého bodu tak zbyly kozlům oči pro pláč. Nyní jim v cestě za dalším bodovým přírůstkem stojí Vsetín, který je v aktuální tabulce soutěže na třetí příčce, dosud nasbíral šedesát šest bodů. Kolín jich má o devatenáct méně a patří mu desátá pozice aktuálního pořadí. Zápas začne na kolínském zimním stadionu v 18 hodin.

Martin Macík jr. zahájil letošní ročník Dakaru osmým místem.
Macík vletěl do šutrů. Dakar zahájil osmým místem v prologu

Hokejisté budou mít v lednu pořádně nabitý program. Kozlové sehrají hned jedenáct střetnutí. Ve dvou lednových týdnech sehrají po třech zápasech. Po pondělním domácím utkání vyrazí ve středu do Poruby, v sobotu pak do Přerova. Doma budou hrát opět ve středu 12. ledna, kdy budou hostit Vrchlabí.

Zápas Benátek bude mít úvodní buly o půl hodiny dříve. Tým se střetne s celkem Poruby. A tady půjde o opravdu hodně. Pokud chtějí Benátky nadále živit šanci na záchranu v soutěži, měly by rozhodně bodovat. Nejlépe naplno. Duel s Porubou je souboj dvou sousedů z tabulky. Benátkám patří až patnáctá pozice, zatím získaly třicet osm bodů. Horší je už jenom Havířov se sedmadvaceti body (Kadaň ze soutěže odstoupila). Poruba má o čtyři body více a ještě jedno utkání k dobru.