V utkání s Libercem to dlouho vypadalo, že navzdory nemalému množství šancí branka vůbec nepadne, pět minut před koncem ale ostrou ranou bez přípravy napnul síťku za Melicherčíkem Roman Němeček. Skvělý výkon podtrhlo čisté konto Michala Valenta, což je skvělá vizitka i pro obranné řady.

Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). Branka a nahrávky: 55. Němeček (Vrbata, Pabiška). Vyloučení: 6:7, navíc Toman (MBL) a Pospíšil (LIB) pět minut a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 029.

Ml. Boleslav: Valent (Růžička) – Němeček, Toman, Van De Valden, Kurka, Pojkar, Žabka, Protivný, Bohunický – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Broš, Klimenta – Rys, Hrdel, Demel – Jiránek, Loskot, Lenc.

Liberec: Schwarz (od 41. Melicherčík) – Derner, Hunkes, Voráček,Čakajík, Výtisk, Kolmann, Kajínek, Šimek – Jass, Bulík, Bartek, Dušek, Vampola, Valský, Bulíř, Filippi, Pospíšil, Kica, Mikyska, Vlach.