Hokejoví junioři dali Plzni tři góly během minuty

Mladá Boleslav/ Junioři BK Mladá Boleslav získali cenný skalp s druhým celkem tabulky.

12.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník

Ml. Boleslav – Plzeň 8:5

Krásné hokejové představení přichystal divákům extraligový souboj mezi juniory Mladé Boleslavi a Plzně.

Boleslavští v něm nejprve prohrávali, poté vedli 2:1. Plzeňští stihli zvrátit skóre na 4:2, pak ale přišel famózní obrat domácích. Nejprve snižoval Belay, tři branky Milotínského, Jiránka a Jančeka v závěru druhé třetiny se vešly do minuty a šestnácti sekund. Domácí junioři si navzdory enormní snaze Západočechů vítězství vzít nenechali a připsali si tři body.

Hvězdou utkání byl Belay, jenž kromě tří bodů (1+2) trefil tyč, dařilo se Lencovi.

Ml. Boleslav: Hrubý - Švaříček, Lacika, Arazím, Mikuláštík, Vrba, Čížek, Soukup - Protivný, Krejčík, Lenc, Rys, Kotrba, Janček, Velechovský, Belay, Vernek, Milotínský, Koudela, Jiránek.

Branky a nahrávky: 13. Vernek (Belay, Kotrba), 13. Lenc (Jiránek), 24. Belay (Milotinský, Kotrba), 39. Milotinský (Belay, Kotrba), 39. Jiránek (Protivný), 40. Janček (Lacika, Vernek), 55. Rys (Velechovský), 57. Lenc (Protivný) - 11. Culek (Petruška, Jonák), 16. Lev (Pitule), 19. Pitule (Baxa), 22. Petruška (Růžička, Zeman), 50. Petruška (Culek). Vyloučení: 8:6, navíc Jonák (Plzeň) a Hrubý (Mladá Boleslav) 10 minut. Využití: 2:2. Diváci: 82. Třetiny: 2:3, 4:1, 2:1

12.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

ON-LINE: Ptejte se mistra světa v malém fotbale Františka Hakla

Během uplynulého víkendu musel být znovu uzavřen kruhový objezd u ulic Jana Palacha a Na Radouči. Dělníci tam tentokráte dodělávali retardéry u přechodů. Ty se nově budou nacházet na každém vjezdu na kruhový objezd.