BK Mladá Boleslav – Havířov 2:4

Boleslavští hokejoví junioři se po vcelku povedené základní části, v níž skončili na osmém místě, rozloučili s vyřazovacími boji nečekaně už v prvním kole.

Po středeční prohře v Havířově 2:4 podlehli svému osmifinálovému soupeři stejným výsledkem i v domácím prostředí. Skóre zápasu sice otevřel už ve třetí minutě mladoboleslavský Čížek, ale to bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Až v 59. minutě vykřesal jiskřičku naděje Milotínský, který snížil na 2:4, ale skóre už zůstalo nezměněno.

Branky a nahrávky: 3. Čížek (Janček, Krejčík), 59. Milotínský (Kotrba) - 16. Říčka (Krutil), 21. Protasenja, 29. Říčka (Křivohlavý), 43. Haas (Protasenja).
Rozhodčí: Smitka - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 4:7, navíc Malý (MBL) 10 minut OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 118. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:1
Ml. Boleslav: Hrubý (Klimíček) - Lacika, Šimon, Mikuláštík, Vrba, Čížek, Malý, Soukup, Krejčík, Rys, Kotrba, Janček, Kadlčík, Velechovský, Belay, Vernek, Loskot, Milotinský, Jiránek.