Boleslavští hokejisté v přípravě podruhé změřili síly s Hradcem Králové. Po remíze 4:4 v malé hale v Mladé Boleslavi skončilo také druhé střetnutí nerozhodně. Konečné skóre 3:3 zařídil gólem tři minuty před koncem Jozef Lukáč. Další přátelský zápas sehrají Středočeši přesně v Benátkách nad Jizerou. To budou soupeřem Bílí Tygři z Liberce.

Ml. Boleslav: Šindelář – Macháček, Jindra, Všetečka, Drábek, Lukáč, Wagenhoffer, Bauer – Handlovský, Mikulík, Tománek – Nouza, Gombár, Fiedler – Eiselt, Rod, Rumpel – Hudíček, Gajovský, Vlk.

Branky a nahrávky: 15. Roubík (Kadlec, Toužimský), 48. Vondráček (Pazdera), 49. Kadlec (Roubík) - 31. Eiselt, 37. Macháček (Drábek), 57. Lukáč (Jindra). Vyloučení: 9:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 428. Třetiny: 1:0, 0:2, 2:1.

V sestavě hostů se objevil nově Tomáš Hudíček, jenž v uplynulém ročníku odehrál přes třicet utkání za kladenské juniory a nakoukl také do první ligy, kde oblékl dres Berouna.

Důvod k radosti měli domácí v 15. minutě. Pohlednou akci zakončil do odkrytého koutu branky Roubík.

Do prostřední části hry vstoupili lépe hosté a ve 26. minutě mohl vyrovnat kapitán Gombár. S jeho přesnou střelou k tyči si však gólman Východočechů poradil.

Skóre srovnal při hře čtyři na čtyři Eiselt. Pak Hradečtí znovu špatně střídali a Macháček s Drábkem najížděli na osamoceného brankáře. První jmenovaný bez problémů zakončil za záda Koutského.

Před Šindelářem bylo hodně rušno v poslední dvacetiminutovce. Nejprve překombinovali akci Koudelka s Vondráčkem, pak neuspěl v nájezdu Hendrich. Rozhodčí nadměrně vylučoval hosty a jednu z přesilovek domácí zužitkovali. Vondráček z těžkého úhlu nahazoval puk před bránu a k údivu všech skončil kotouč za Šindelářem.

Domácím narostla křídla. Předváděli jednu útočnou akci za druhou a Boleslav před dalším inkasováním neuchránil ani oddechový čas, jejž trenéři Votruba s Gudasem využili krátce před třetím obdrženým gólem. Ve 49. minutě se totiž Středočechům “odvděčil“ Kadlec.

Hosté postupně zlepšili hru a tři minuty před koncem stanovili konečný výsledek. Závar před hradeckou bránou ukončil přesnou trefou Lukáč.