V úvodu třetího utkání play-off I. hokejové ligy byli domácí Rebelové v úvodu nebezpečnější, ale Šindelář chytal spolehlivě. Boleslav se příliš do útoku nehrnula. Byli to však hosté, kteří v 8. minutě šli do vedení brankou Šebesty po kombinaci s Fiedlerem.

Pak hosté přestáli dvojnásobné oslabení, ale proti úniku Ondráčka byl Šindelář krátký a bylo vyrovnáno. Ani druhé dvojnásobné oslabení hostů domácí Havlíčkův Brod nepotrestal. Těsně před závěrem třetiny domácí Petr Jelínek trefil z vyložené pozice Šindelářův beton. První část tak skončila smírně 1:1.

V úvodu druhé části ujeli do přečíslení Šebesta s Fiedlerem, ale na domácího gólmana Nerudu nevyzráli. Pak měla Boleslav výhodu dvojnásobné přesily, ale podobně jako domácí ji sehrála bez efektu. Do vedení šli domácí v přesilovce, když zakončil přesnou střelu nad lapačku Hodek.

Úvod třetí třetiny patřil domácím, ale Šindelář odolával. Na druhé straně zakročil famózně Neruda proti střelám Handlovského a Sýkory. Šanci na gól nevyužil ani Bauer v přečíslení a nebezpečně pálil Nouza. Při vyloučení Stromka nevyužili další šance na vyrovnání Kolafa, Fiedler a Šebesta. Na druhé straně neuspěl proti Šindelářovi střelec vedoucí branky Rebelů Hodek.

Utkání nakonec dostalo dramatický náboj. Podobně jako tomu bylo ve druhém utkání v Mladé Boleslavi, vyrovnal za hosty jejich kapitán Král. Boleslavští hráli v závěru power-play a v 60. minutě uspěl se svojí střelou Král a vynutil tak prodloužení.

A nebyl to nikdo jiný, než Richard Král, který rozhodl v 8. minutě prodloužení o třetím vítězství v sérii pro Mladou Boleslav

Branky a nahrávky: 16. Ondráček (Stromko, A. Jelínek) - 8. Šebesta (Fiedler), 60. Král Rozhodčí: Jebavý, Lacina - Lhotský, Kabourek. Vyloučení: Využití: V oslabení: Diváci: 2700. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1 -

Ml. Boleslav: Šindelář – Bauer, Lukáč, Mazanec, Mocek, Schnabel, Výborný, Kolafa – Nouza, Král, Gombár – Fiedler, Boháč, Šebesta – Gajovský, Sýkora, Handlovský – Rozsíval, Mikulík, Eiselt.