Kometa Brno – Ml. Boleslav 4:0

S aktivní bilancí 2:0 v sérii semifinále play–off I. hokejové ligy odjížděli boleslavští hokejisté na led brněnské Komety.
Našlapaná hala Rondo čítala více jak šest tisícovek diváků a Boleslaváky čekalo peklo.

Nejdříve zatrnulo hostům v 10. minutě kdy tečovaný kotouč Výborným skončil těsně vedle vlastní branky. Netrvalo dlouho a Kometa šla do vedení. Po akci Moravy s Padělkem doklepával do poloodkryté branky Zelenka.
Branka domácí povzbudila a hráli hodně aktivně. Hosté se jen těžko prosazovali do útočné třetiny. Další branka však v první části nepadla.

Hned v úvodu druhé části se prosadil podruhé Zelenka a Kometa vedla o dvě branky. Tempo utkání bylo stále vysoké a hosty držel nad vodou brankář Šindelář.

V úvodu třetí části měl šanci brněnský Padělek, naštěstí pro hosty přestřelil. Třetí gól vstřelili domácí v přesilovce a jeho autorem byl Dlouhý. To už se na ledě neobjevovala útočná trojice hostů, vedená Králem.
Čtvrtý hřebík do rakve hostům zatloukl Vondráček, který se ve vlastním oslabení prosadil střelou pod břevno.

Branky a nahrávky: 13. Zelenka (Morava, Padělek), 22. Zelenka (Padělek, Lhotský), 44. Dlouhý (Zubíček), 46. Vondráček (Lipina). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 6800. Třetiny: 1:0, 1:0, 2:0.

Kometa: Jarina (Hubačka) - Čech, Zubíček, Houdek, Mikel, Morava, David, Lhotský, Protivný - Vondráček, Barus, Dlouhý - Sedlák, Černý, Mikšan - Zelenka, Padělek, Staněk - Lipina, Moskal, Klimt.

Ml. Boleslav: Šindelář (Chábera) - Bauer, Lukáč, Jindra, Macháček, Mazanec, Mocek, Schnabel, Výborný - Nouza, Král, Gombár, Mikulík, Boháč, Šebesta, Eiselt, Šindel, Handlovský, Fiedler, Sýkora, Rozsíval.