Benátky – V. Meziříčí 6:5 SN

Domácí nastoupili v utkání play–off s Velkým Meziříčím v roli velkého favorita, ale průběh utkání byl hodně divoký.

Hosté šli totiž do vedení Kunstmullerem a domácí srovnali skóre až v závěru první části Skořepou.

Ani druhou třetinu nazahájili domácí šťastně, když Kunstmuller dostal hosty znovu do vedení. Nedbal s Jakešem naštěstí skóre otočili a domácí šli do závěrečné třetiny s jednogólovým náskokem. Ten zvýšil hned v úvodu závěrečné části Jakeš, ale pak došlo u Benátek k výpadku.

Hosté toho využili ke vstřelení třech branek v rozmezí čtyř minut a znovu vedli. Domácím se podařilo Skořepou, který v utkání zkompletoval hattrick, alespoň vyrovnat.

A protože poslední desetiminutovka rozuzlení nepřinesla, dospělo střetnutí k prodloužení. Ani v něm rozhodnutí nepadlo a došlo k samostatným nájezdům.

V nich byli úspěšnější domácí, když dvakrát se trefil střelecký mág utkání Skořepa, za hosty byl úspěšný Stráňovský.

Branky a nahrávky: 20. Skořepa (Weiss), 35. Nedbal (Skořepa), 40. Jakeš, 41. Skořepa (Weiss), 50. Skořepa – 7. Kunstmuller (Nekvasil), 23. Kunstmuller (Bukáček), 42. Nekvasil, 43. Konta, 46. Adamec. Rozhodčí: Claň – Goder, T. Svoboda. Diváci: 450. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:3 – 0:0.

Benátky: Barek - Beránek, Svoboda, Nedbal, Gajda, Cunik, Ton, Klaban, Klouček - Zajíček, Kristek, Mácha, Jakeš, Skořepa, Kubišta, Mařík, Švagrovský, Kadeřábek, Stehno, Kocman, Weiss.

Vel. Meziříčí: Malý - Smejkal, Stráňovský, Konta, Heřmanský, Kaláb, Pálka, Raus - Kunstmüller, Bukáček, Nekvasil, Bula, Adamec, Prachař, Hudcovský, Krča, Kochánek, Burian.