Včera nastoupili mladoboleslavští hokejisté po dovolené opět na led. Začala tak druhá polovina letní přípravy před nadcházející sezonou. Sestava týmu se přitom během několika posledních měsíců zásadně změnila a barvy Mladé Boleslavi tak bude hájit mnoho nových tváří. V nejbližší době přitom přibudou ještě další dvě posily – Jakub Rumpel a Tomáš Rod.

Hokejisté se po dovolené sešli v šatnách stadionu a odpoledne pak poprvé nastoupili na led malé ledové plochy ve Zlatopramen Areně v Mladé Boleslavi, protože na velké ploše stále pokračuje rekonstrukce.

Sestava mladoboleslavského týmu je přitom téměř stabilizovaná. V nejbližší době však lze ještě očekávat dvě posily. „Nyní je nás relativně dost, ale přijdou dva hráči, kteří zvýší konkurenci. První posilou je dvacetiletý útočník Jakub Rumpel, který ještě před měsícem hrál v NHL. Chceme ho vyzkoušet. Druhým hráčem je devatenáctiletý junior Tomáš Rod z Českých Budějovic, který vévodil bodování loňské sezony. Brzo se oba zapojí do přípravy a nahradí hráče, kteří jsou po zranění a nemohou ještě plnohodnotně trénovat,“ potvrdil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.