Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 4:1

Hokejisté BK Mladá Boleslav ani na třetí pokus nedokázali v barážové soutěži bodovat na ledě soupeře, když podlehli v derby Bílým Tygrům z Liberce.
V tabulce baráže tak klesli na třetí místo, když se před ně dostal Chomutov, který bral dva body za výhru v prodloužení na olomouckém ledě.

První třetina na severu Čech skončila bez branek. Liberec měl sice více ze hry, ale největší šanci k otevření skóre měl boleslavský forvard Tomáš Nouza, který neuspěl při trestném střílení proti Vošvrdovi.

Ke dvěma prvním brankám Liberce se smolně namotal Martin Koudelka, nejprve v oslabení odehrál puk z předbrankového prostoru pouze na hůl Filippiho, při druhé situaci pro změnu nedokázal odpálit touš zpoza branky a po přihrávce Dudy se radoval Víšek.

Naději boleslavským barvám dal v závěru druhé dvacetiminutovky tečí Nouza. Rozhodnutí přinesla třetí třetina, v níž se dokázali ještě dvakrát prosadil domácí.

Branky a nahrávky: 23. Filippi (Kudrna, Čakajík), 35. Víšek (Duda), 49. Moravec (Duda), 57. Duda (Čutta, T. Pospíšil) – 40. Nouza (Toman, D. Výborný). Rozhodčí: Turčan, Hodek – Pouzar, Bádal. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:1. Diváci: 6633.
Liberec: Vošvrda – Čakajík, Derner, Moravec, Výtisk, Čutta, Jánošík, Štich, Šimek – Duda, P. Nedvěd, Víšek – T. Pospíšil, Bortňák, D. Špaček – Kudrna, Filippi, Bulíř – Galamboš, Dušek, Vantuch.
Boleslav: Will – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kasík, Pojkar, Kolafa, Kulich – Nouza, Koudelka, Havlíček – Pabiška, D. Výborný, Jiránek – Hrdel, D. Vrbata, Kafka – Rys, Pitule, Ondřej.