Benátky nad Jizerou - Motor České Budějovice 0:2

Tři kola před koncem základní části zavítaly na benátecký led České Budějovice, které nejsou v nejlepší formě. Benátečtí drželi s hosty vyrovnaný krok a byli naprosto rovnocenným soupeřem. Nicméně na kolena je srazila neprůstřelnost Petra Kváči a dva góly, které naopak dokázal Motor dostat za záda Halásze. V první třetině vedení zajistil v 17. minutě Miloslav Čermák a v závěru třetího dějství zpečetil gólem do prázdné brány tříbodové vítězství Tomáš Nouza.

Hokejisté Benátek zakončí základní část WSM ligy dvěma domácími zápasy o tomto víkendu.

Branky a nahrávky: 17. Čermák (Rob, Mucha), 58. Nouza (Heřman, Vráblík). Rozhodčí: Würtherle – M. Jílek, Šperl. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 403. Střely na branku: 26:35. Průběh utkání: 0:2.