Benátky – Řisuty 4:1

Branky a nahrávky: 37. Mrňa (Rod), 50. Gajda (Rod), 50. Weiss (Mácha), 53. Mácha (Hanousek) – 28. Janega (Scherzl). Rozhodčí: Horák – Danišin, Matějček. Diváci: 390. Třetiny: 0:0, 1:1, 3:0.

Benátky: Hanousek – Svoboda, Nedbal, Cunik, Tondr, Gajda, Ton, Beránek - Stehno, Zajíček, Rod, Jakeš, Skořepa, Malý, Kadeřábek, Kocman, Mácha, Mrňa, Weiss, Mařík, Švagrovský. Trenér Luděk Škaloud.

Řisuty: Schwamberger - Janega, Aschenbrenner, Sedláček, Fiala, Kašák, Mádl, Kasík, Babický - Bezouška, Suchý, Wolf, Klaus, Scherzl, Landa, Šelicha, Hegenbart. Trenér Eduard Novák.

První třetina skončila bez branek. Největší příležitost měli hosté při šanci Wolfa, ale zaúřadovala Hanouskova lapačka. Na druhé straně slabá střela Skořepy skončila na břevně řisutské branky.

Ve druhé třetině domácí potvrdili, že se jim nedaří přesilovky. Naopak hosté v početní převaze poprvé v utkání udeřili. Po přihrávce Scherzla skóroval Janega. Poté scházel hostujícímu Suchému krůček ke gólu do prázdné branky.

Po návratu z trestné lavice jel Suchý v samostatném nájezdu na benáteckou branku, ale nedal. Domácí hosty za to potrestali vyrovnáním, když se podařilo skórovat Mrňovi.

Zlom nastal v 50. minutě, kdy nejprve po pohledné akci skóroval Gajda a ještě v téže minutě se nejlépe orientoval v brankovišti Weiss a došťouchl kotouč do branky.

Zlomené Řisuty inkasovaly znovu. To předvedl parádu Mácha, který projel celým kluzištěm, udělal z obránců solné sloupy a blafákem zvýšil na 4:1.
Pak se dostal do šance hostující Landa, ale na výborného Hanouska nevyzrál. Domácí pak v poklidu svůj náskok pohlídali a vyrovnali v sérii na 1:1.