Výhru nad Horáckou Slavií režírovali Tomáš Nouza s Přemyslem Sedlákem. Oba vstřelili dva góly. Strážci branky hostů Filipu Šindelářovi pošpinil čistý štít pouze domácí Přibyl, který ve 43. minutě vstřelil jedinou branku svého týmu.

Ml. Boleslav: Šindelář - Bauer, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Mocek, Tondr, Jaroměřský - Rumpel, Král, Gombár, Nouza, Mikulík, Eiselt, Gajovský, Rod, Handlovský, Sedlák, Kopecký, Kuchejda.

Branky a nahrávky: 43. Přibyl (Dolníček) - 23. Nouza (Bauer), 29. Sedlák, 45. Nouza (Mikulík), 60. Sedlák (Gombár, Jindra). Rozhodčí: M.Fraňo – Bejček, Zavřel. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 1220. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:2.

V sestavě hostů se objevil také junior Jan Jaroměřský. Do samotného utkání vstoupila Horácká Slavia bojovným stylem. Na obou stranách bylo několik šancí, ale po první dvacítce minut brankáři udrželi čisté konto.

To ve druhé třetině se měnilo skóre už po třech minutách. Bauer přihrával a Tomáš Nouza uklidil kotouč do odkryté klece. Ve 29. minutě hostující Sedlák objel domácí klec a našel skulinu mezi tyčí a betony Nedvídka a Boleslav se tak po druhé části mohla radovat z dvoubrankového vedení.

Ve 43. minutě promrzlí diváci na třebíčském zimním stadionu pookřáli. Kontaktní branku Třebíče totiž vstřelil Přibyl. Pak neproměnil tutovku domácí Matušík a potvrdilo se známé pravidlo nedáš - dostaneš. Domácí obrana trestuhodně nechala Nouzu dorazit kotouč do odkryté branky.

Po této brance začali hrát hosté dobře takticky. Bránili střední pásmo a v poslední minutě Třebíč dorazil čtvrtou brankou Přemysl Sedlák. Ten tečoval střelu mezi betony brankáře Nedvídka.