Mladá Boleslav - Havlíčkův Brod 6:5 PP

Další série čtvrtfinále play-off I. ligy hokeje se přesune do Havlíčkova Brodu

25.2.2008 1

Boleslav se utkala s Havlíčkovým BrodemFoto: František Stýblo

Domácí nezačali utkání šťastně a vprvních pěti minutách měli dva vyloučené. Pak se síly vyrovnaly a domácí Sýkora a Handlovský prověřili kvality gólmana Suchana, který nahradil Nerudu zprvního zápasu.

Vprostřední části první třetiny měli ze hry více hosté a Šindelář se měl co otáčet. Ke gólu nevedla ani dvojnásobná přesilovka domácích. Až v18.minutě Sýkora protlačil kotouč napodruhé za Suchanovazáda.

Úvod nové části se Mladé Boleslavi vydařil a Eiselt zvýšil na 2:0. Hosté však nerezignovali a Kubeš snížil. Ve 29.minutě. Fiedler šikovnou tečí Gombárovi přihrávky zvýšil vedení domácích na 3:1. Jenže hostéve vlastním oslabení dali druhý gól Borovanským a vrátili se do hry. Ve 38.minutě předvedl parádu domácí Fiedler, který sólo zakončil čtvrtou brankou.

Ve třetí třetině se začaly dít věci! Ve 44. minutě Varga „opil“ Schnabela a zdramatizoval utkání třetím gólem Brodu. A když při přesilovce Hodek vyrovnal, byl zápas vyrovnaný.
Pak šel za klukovský faul za katr Šebesta a následoval ho obránce Mocek. Hostům se tak otevřela možnost jít do vedení a toho také využili.
V53. minutě skóroval Borůvka. Domácí vzávěru nasadili power-play. Necelou půlminutu před koncem nařídil rozhodčí trestné střílení za úmyslné posunutí branky ve prospěch domácích. Odpovědnost vzal na sebe Král a sledovým klidem ho proměnil. Utkání tak dospělo kprodloužení.
V6. minutě prodloužení Mazanec překvapivou střelou rozhodl, že i druhé utkání čtvrtfinále domácí vyhráli.

25.2.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
Sbormistryně smíšeného pěveckého mladoboleslavského sboru Boleslav Zuzana Kubelková

Sbormistryně Zuzana Kubelková: Nechystáme žádné módní výstřelky

Peníze. Ilustrační foto.

Doprava má v krajském rozpočtu pohltit skoro šestinu peněz

OBRAZEM: Svatomartinská výstava psů

Mladá Boleslav - Po loňském úspěšném prvním dějství uspořádal v sobotu 18. listopadu Spolek chovatelů a přátel psů Nymburk druhý ročník Svatomartinské oblastní výstavy psů. Výstava konaná v rámci Kynologického areálu Krásná louka v Mladé Boleslavi byla přístupná psům a fenám všech plemen zapsaných v plemenných knihách uznaných mezinárodní kynologickou federací, kteří dosáhli ve výstavní den stáří požadovaného pro zařazení do třídy. Výstava se od samotného rána těšila velkému zájmu vystavovatelů.

OBRAZEM: Slavnosti vína

Mladá Boleslav - V sobotu 18. listopadu se v Domě kultury v Mladé Boleslavi za velkého zájmu veřejnosti uskutečnil již šestý ročník Slavností vína.

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Mladá Boleslav – Úspěchy, vítězství i slzy. Závodníci ve věku 12, 13 a 14 let se na celovíkendovém Zimním přeboru Středočeského kraje žactva snažili o co nejlepší časy, které je nominují na Zimní mistrovství České republiky.