1/9

Filip Novotný

Dvaatřicetiletý Filip Novotný odchytal v Mladé Boleslavi svoji druhou sezonu. Zatímco loni ale odchytal hned 33 zápasů a o brankoviště se dělil s Gašperem Krošeljem, letos ve dvojici s Janem Růžičkou dostal menší prostor. Zasáhl do 26 utkání, ve kterých měl úspěšnost zákroků 90,40 %. Oproti předminulé sezoně si tak razantně pohoršil. Tehdy dosáhl na úspěšnost 92,18 %.

Závěr ročníku už navíc patřil čistě Novotného kolegovi. Bývalý brankář Sparty a Karlových Varů naposledy nastoupil do mladoboleslavské branky 4. února na ledě Komety Brno a pomohl svému týmu k vítězství 3:2. Od té doby už ovšem šanci nedostal a nyní je jasné, že další starty v dresu bruslařů už nepřidá.

Kdo bude Novotného novým zaměstnavatelem? O gólmana, který odchytal v naší nejvyšší soutěži už 310 zápasů s úspěšností 91,37 % bude jistě zájem.

close Hokejisté Mladé Boleslavi nastoupili do utkání 19. kola ve speciálních dresech a zapsali vítězství 5:0 nad Litvínovem. Na snímku brankář Filip Novotný. info Zdroj: BK Mladá Boleslav zoom_in Hokejisté Mladé Boleslavi nastoupili do utkání 19. kola ve speciálních dresech a zapsali vítězství 5:0 nad Litvínovem. Na snímku brankář Filip Novotný.

arrow_left Předchozí
1/9
Další arrow_right