BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 4:3 sn (2:0, 0:2, 1:1)

Branky: 16. a 18. David Výborný, 52. Milan Toman, rn Milan Mikulík - 22. Tomáš Divíšek, 37. Tomáš Bartejs, 58. Brad Palin

Domácí tým v pátek doslova vypráskal Liberec 7:3 a na velikonoční neděli hostí na svém ledě druhý severočeský celek z Chomutova.

První dějství vyznělo zcela lépe pro domácí. V 16. a 18. minutě skóroval David Výborný.

Vstup do druhé třetiny měli ale lepší hosté a hned ve 22. minutě skóroval hostující Divíšek, následně v 37. minutě hostě vyrovnali. Po dvou třetinách je opět stav nerozhodný. Ve druhé části byli hosté mnohem nebezpečnější. Domácí nastřelili tyč.

Osm minut před koncem třetí třetiny se v přesilovce trefil Milan Toman. V 58. minutě ale hosté opět vyrovnávají.

Ani prodloužení nerozhodlo. V nájezdech nakonec rozhodl Mikulík, když rozhodla až šestá série

2:1  Mikulík MB

BK Mladá Boleslav se bodově dotáhla na Olomouc ale zatím je stále na nepostupovém místě. Další zápas je na programu už v úterý a do Boleslavi přijede Olomouc.