„Podle toho, jak se zápas vyvíjel, tak lze říci, že jsme spokojení s bodem, protože jsme de facto nevstřelili ani gól," zmínil po utkání Marian Jelínek, asistent hostujícího trenéra Výborného. A měl pravdu.

První boleslavský gól si Severočeši vstřelili ve 12. minutě zcela sami, připsán byl Urbanovi, který se na buly v útočném pásmu přetahoval s Hanzlem do té doby, než ten poslal kotouč na gólmana Januse a dokonale ho zaskočil.

Ve 45. minutě Boleslavští dosáhli podruhé na vyrovnání a opět kuriózně. Brankář Janus se vydal za nahozeným pukem, jenže na kruhu upadl, takže navrátilec z trestné lavice Bárta kotouč v klidu dovezl do prázdné branky.

Domácí vstřelili oba své góly v přesilovkách. Jako první dotlačil puk za Rittichova záda Trávníček. V prostřední části Verva nakonec přetavila více než minutovou výhodu pěti proti třem. „Hraniční" zakončení Jánského zblízka ze vzduchu musel posvětit až videorozhodčí.

Takřka minutu hru v pěti proti třem si záhy vyzkoušeli také hosté, jenže bez efektu. Stejně dopadly i některé další šance, takže šli Bruslaři podruhé v sezoně na nájezdy. A opět neúspěšně. Trojice Výborný, Žejdl a Musil neproměnila, takže Hübl mohl slavit vítězný gól.

HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav 3:2 SN

Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1 - 0:0.
Branky a nahrávky: 5. Trávníček (Martynek, Z. Sklenička), 28. Jánský (Kubát, F. Pavlík), rozhodující sam. nájezd Hübl - 12. Urban, 45. Bárta. Rozhodčí: Hrubý, Šír - Zavřel, Hynek. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. Diváci: 3634.
Litvínov: Janus - Gula, Kubát, F. Pavlík, Z. Sklenička, Frolo, T. Pavelka - Jánský, Hübl, Lukeš - Martynek, R. Hanzl, Trávníček - Písařík, Gerhát, M. Hořava - I. Řehoř, Piroš, Jurčík. Trenéři: Rulík a Weissmann.
Boleslav: Rittich - Stříteský, Voráček, Trončinský, Ovčačík, Kučný, Trška - M. Látal, D. Výborný, Bárta - Hyka, Urban, Pacovský - Musil, Žejdl, Lenc - Jarůšek, R. Hruška, Klimenta. Trenéři: F. Výborný a M. Jelínek.