Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Extraligový sen žije dál! Rozhodnutí padne až v pátek v Liberci

Mladá Boleslav - Poslední domácí barážové utkání připravilo jak hokejistům, tak především fanouškům, infarktové chvíle.

16.4.2013 3

Baráž o extraligu, 5. kolo: BK Mladá Boleslav - HC OlomoucFoto: Jan Pavlíček

Přestože Olomouc je papírově nejslabším týmem, dokázala zlomit kouzlo nedobytné branky Michala Valenta a už ve čtvrté minutě otevřela skóre.

Ve druhé třetině Bruslaři díky gólu kapitána Davida Výborného vyrovnali, a přestože tlačili soupeře do kouta, smůla se jim tentokrát doslova lepila na hokejky.

Ško-Energo aréna tak zažila drama až do samého konce, a už se zdálo, že se v normální hrací době nepodaří rozhodnout.

Přestože Hanákům už defacto o nic nešlo, oba týmy v závěru ztrácely nervy a o vylouční nebyla nouze.

Čtyři minuty před koncem ale využil početní převahu po osmi vteřinách hrdina dne Lukáš Pabiška a zvýšil na konečných 2:1.

Vzhledem k tomu, že Liberec v Chomutově vyhrál v prodloužení, mají všechny tři týmy stejný počet bodů a v pátek se můžeme těšit na skutečně vypjatý zápas.

Branky a nahrávky: 26. Výborný (Bohunický), 56. Pabiška (Toman, Nouza) – 4. Herman (Selingr). Rozhodčí: Polák, Minář – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 10:12, navíc Žabka (MBL) a Selingr (OLO) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3770.

Sestavy:
BK Mladá Boleslav: Valent – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kasík, Pojkar, Žabka, Bohunický – Mikulík, Koudelka, Demel – Nouza, Výborný, Pabiška – Kafka, Vrbata, Hrdel – Jiránek, Pitule, Ondřej

HC Olomouc: Lukáš – Bartoň, Ondrušek, Kříž, Janáček, Valenta, Rašner, Kadela, Lhotský – Kucharczyk, Diviš, Selingr – Novotný, Herman, Švaňhal – Rác, Kucsera, Vodný – Králík, Lehečka

Autor: Šárka Charousková

16.4.2013 VSTUP DO DISKUSE 3

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
110

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.