Hostům v utkání parádně vyšel vstup do druhé části. Hned po necelé minutě využil zakrytého výhledu brankáře Krále Riku Sihvonen. Finský útočník přidal o necelé čtyři minuty později druhou branku poté, co Benátečtí trestuhodně ztratili puk v blízkosti vlastní branky.

Razítko na druhou sezonní výhru Stadionu dal Přemysl Svoboda, který si od mantinelu vybruslil až před Krále a toho prostřelil. Prvním střelcem týmu od Jizery v utkání i v sezoně se stal David Aubrecht dorážející ránu Adama Klapky. Třetí možnost na body dostane tým trenéra Jiruše v sobotu na ledě pražské Slavie.

Benátky – Litoměřice 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 46. Aubrecht (Klapka) – 21. Sihvonen (Procházka, Přikryl), 25. Sihvonen (Přikryl, Procházka), 27. Svoboda. Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Bosák, Podrazil. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 223. Střely na branku: 23:36.