V 53. minutě po Bukačově hrubce poslal severočeský tým do vedení Maršoun. Benátečtí již odpověď nenašli, pečeť na tříbodovou výhru hostujícího týmu dal gólem do prázdné branky Vildumetz.

„Zápas se mi těžko hodnotí. Po dvou třetinách jsme vedli o jednu branku. V poslední třetině jsme si nechali utkání protéct mezi prsty,“ smutnil po utkání trenér Benátek Valdemar Jiruš, podle kterého rozhodla druhá branka po hrubé individuální chybě.

Druhá reprezentační přestávka, která nyní soutěž čeká, přijde celku od Jizery vhod. „Máme dost času si vyčistit hlavu. Ve druhé části se chceme poprat o deváté nebo desáté místo,“ dodal Jiruš.

Benátky – Ústí nad Labem 1:3

Branky a nahrávky: 34. Jiruš (Havlín, D. Špaček) – 47. Zajíc (Klikorka), 53. Maršoun, 59. Vildumetz (Vl. Brož, Smetana). Rozhodčí: Čáp, Kopeček – Flegl, Horažďovský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 206. Střely na branku: 42:35.