BK Mladá Boleslav ve spolupráci s boleslavskými rádii Kiss Delta a Jizera ve středu 29. října uspořádal pro své fanoušky akci s názvem “Den s Bruslařským klubem“ Akce to byla povedená! Do Metrostav Areny si našly cestu více než čtyři stovky fanoušků, kteří si tak zpříjemnili volný den s hokejisty extraligového týmu.

Zítra však čeká boleslavské hokejisty další extraligové utkání na domácím ledě s Třincem od 17.30 hodin. A boéleslavští jsou rozhodnuti připsat si do tabulky další cenné tři body.

V prvním vzájemné měření sil v Třinci vyhrála Boleslav 5:3, ale od té doby Třinec výrazně zlepšil svou výkonnost a vystoupal v tabulce vzhůru.

V minulém kole prohráli boleslavští hokejisté v Litvínově 2:4. Nyní však věří, že s podporou publika dosáhnou na vítězství.

Zítra ve stejný čas budou hrát své mistrovské utkání I. hokejové ligy i Benátky, které hostí od 17.30 hodin Vrchlabí, tedy mužstvo, které patří k příjemným překvapením letošního ročníku druhé nejvyšší soutěže a které těží také ze spolupráce s extraligovým BK Mladá Boleslav.

V sestavě Východočechů se tak objevují hráči jako jsou brankář Filip Šindelář, obránci Jozef Lukáč a Jozef Wagenhoffer nebo útočníci Václav Eiselt, Nikola Gajovský, Tomáš Rod, Martin Krupka nebo třeba Tomáš Nouza.

Pozvánkou do hlediště by měl být předvedený výkon benáteckých hokejistů v doposud posledním domácím utkání, kdy porazili favorizovaný Hradec Králové 1:0.

„Já bych byl rád, aby tím, že jsme zvítězili po dlouhé době doma, přišli domácí fanoušci mužstvo podpořit a dokázali vytvořit týmu takovou atmosféru, aby hráči věděli, že bojují právě pro ně. Vrchlabí je těžký soupeř, ale my jsme s ním hráli vyrovnanou partii u nich doma. Musíme navázat na naši dobrou organizovanou obranu,“ uvědomuje si domácí trenér Petr Haken.