1/9

Vyrovnat v posledních minutách před třetí sirénou a později rozhodnout ve svůj prospěch se podařilo Mladé Boleslavi v okresním derby béček s Benátkami. Benešov podobně bolestivě a dokonce až v nájezdech odeslal domů pouze s bodem rezervu Kolína.

V Rakovníku stihli domácí proti Královu Dvoru obrat z 1:3 na 5:4 ještě v základní hrací době. Kutná Hora přišla o tříbodovou výhru v poslední minutě, duel se Slaným ale sršni po souhře synátorů trenéra Kadlece urvala alespoň v prodloužení.

Razantním způsobem na dvě předešlé porážky reagovaly Černošice. Na Žabonosy nastoupily tak, že po devíti minutách vedly už 4:0. I hosté po konečném debaklu 13:2 uznali, že to mohlo skončit ještě daleko hůř.

Druhou výhrou v sezoně i v řadě se po odloženém utkání ve Velkých Popovicích (ty stály i tentokrát) vrátil do dění Mělník. Proti Žebráku Junior nastartovaly úvodní dvě přesilovky. Finiš patřil hostům z Berounska, jeden gól jim ale nakonec chyběl.

Spolu s Rakovníkem nasbírala v neúplném pořadí nejvíce bodů Čáslav, která doma těsně přetlačila pražskou Hvězdu.