Boleslavští sice brzkou šťastnou trefou Urbana vyhráli úvodní třetinu, v prostřední je ale Řepík o náskok připravil a poslal do vedení svůj tým. O znovu vyrovnaný stav se proti bývalým spoluhráčům postaral Bárta. Od své druhé využité přesilovky ovšem hosté zůstali až do konce minimálně o jeden gól napřed. Nic na tom nezměnilo snížení obránce Stříteského ani závěrečná hra bez brankáře, při níž Severočeši výhru ještě pečetili.

Brankář Bruslařů David Rittich, který odchytal oba zápasy a inkasoval v nich celkem sedm branek, přiznal, že se jeho tým proti Tygrům dopouštěl chyb především v obranné hře. „Máme dobré útočné mužstvo, ale musíme zapracovat na defenzívě, aby se nestávalo, že hráči doráží do prázdné brány nebo jsou před gólmanem sami či tečují. Myslím si, že teď budeme hodně pilovat obranu."

M. BOLESLAV – LIBEREC 3:5
Třetiny: 1:0, 1:3, 1:2.
Branky a nahrávky: 3. Urban, 28. Bárta (Výborný), 48. Stříteský (Výborný) – 23. Řepík (Birner, Vampola), 26. Řepík (Ševc, Vampola), 35. Bakoš (Bulíř), 46. Radivojevič (Řepík, Vampola), 60. Birner (Vampola, Ševc). Rozhodčí: Lacina, Souček – Kovačík, Jecelín. Vyloučení: 11:10, navíc Jelínek (LIB) 5 min. + trest do konce utkání.
Boleslav: Rittich – Stříteský, Voráček, Robar, Kočí, Trška, Ovčačík, Kučný, Čermák – Jarůšek, Výborný, Bárta – Hyka, Hruška, Klimenta – Lenc, Urban, Pacovský – Kotala, Kubica, Ďurač.