Bruslařům nakonec došla proti Energii energie

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Boleslavi nestačili v dalším přípravném zápase na čerstvého účastníka WSM ligy.

24.8.2017

Příprava: BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.Foto: Jan Pavlíček

Nad karlovarskou Energií přitom Bruslaři, kteří se museli obejít bez tria reprezentantů, vedli po první třetině 2:0. Do rozmezí jedné minuty a jedné vteřiny totiž dokázali vměstnat své branky Jan Pacovský a Tomáš Knotek. Hosté se pak dostali na dostřel ve 25. minutě, když Maxwella překonal zblízka Flek.

Vyrovnání pak přišlo v čase 39:37. To se však hrála už třetí třetina. Ta druhá totiž byla ukončena o dvě minuty dříve, než je obvyklé. V ledu se totiž objevila díra, a tak bylo rozhodnuto o předčasném odchodu do kabin a nastavením oněch dvou minut k periodě třetí.

Bruslaři si ale ještě jednou v zápase osvojili vedení zásluhou trefy Martina Látala. Hosté však ještě jednou otočili kormidlem zápasu. Při vyloučení Jakuba Orsavy totiž sáhli v závěru zápasu ke hře bez brankáře a dvojnásobnou výhodu přetavili ve vyrovnávací gól.

Stav 3:3 vydržel až do vypršení hracího času a po dohodě týmů se šlo rovnou na nájezdy. V nich se nikdo z Boleslavských prosadit nedokázal, naopak za hosty mířili přesně Skuhravý a Gríger.

Kadaň – Hokejisté Benátek nad Jizerou sice prohrávali na ledě Kadaně po půl hodině hry už 0:2, i tak ale nakonec dokázali zápas zvrátit a vyhrát. Stačila jim k tomu senzační šestiminutovka ve třetí třetině. V rozmezí 48. a 54. minuty se totiž postupně trefili Bělohorský, Jeník a Král, a otočili tak stav z 2:0 na 2:3. Benátečtí si tak připsali už šestou výhru v řadě v přípravném období, které odstartovali dvěma porážkami.

Přípravné zápasy

Ml. Boleslav – Karlovy Vary 3:4 sn
Branky a nahrávky: 11. Pacovský (Látal), 12. Knotek (Stříteský, Říha), 47. Látal (Žejdl, Hanzlík) – 25. Flek (Sičák), 40. Flek, 59. Kverka (Balán, Gríger), rozh. náj. Skuhravý. Rozhodčí: Jechoutek, Lacina – Kajínek, Zavřel. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1.
Boleslav: Maxwell – Hanzlík, Knot, Říha, Stříteský, Bernad, Pastor – Žejdl, Klepiš, Orsava – Pabiška, Knotek, Valský – Látal, Mrázek, Pacovský – Kousal.

Kadaň – Benátky 2:3
Branky a nahrávky: 10. Szathmáry (Blaha, Krejčiřík), 27. Ringler (Polák) – 48. Bělohorský (Bittner, Král), 51. Jeník (Veselý, Maier), 52. Král (Bittner, Bělohorský). Vyloučení: 7:8, navíc Havlín (B) 10min OT.. Využití:1:1.
Benátky: Stezka – Husa, Kunst, Havlín, Turský, Maier, Bednář – Wiencek, Chrtek, Dlouhý, Jeník, Veselý, Psota, Bittner, Král, Bělohorský, Juščák, Nezbeda, Burda.

Přidají Benátky sedmou výhru?

Benátky nad Jizerou – Hokejisty Benátek čeká už dnes další přípravné utkání. Od 18 hodin přivítají na domácím ledě celek z Litoměřic. Po úvodních dvou porážkách v letní přípravě od pražské Slavie najeli hokejisté od Jizery na vítěznou vlno a aktuálně se mohou pyšnit sérii šesti vyhraných zápasů v řadě, když na jejich hokejkách ztroskotaly postupně celky Litoměřic, Ústí, Landshutu, EVZ Academy, béčka Salzburgu, a naposledy v úterý také Kadaně.

24.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Vojtěch Němec.

Němec: Přišel jsem jako posila. To chci splnit!

Skládka odpadu. Ilustrační foto.

Kraj chystá setkání se starosty. Budou velkým tématem odpady?

K vážné nehodě se hasiči museli přímo prodírat

Střední Čechy – Těžká dopravní nehoda na Pražském okruhu u Jesenice nejenom zkomplikovala provoz na této dálniční komunikaci, ale také přinesla vážné problémy hasičům. Ve čtvrtek to připomněl Petr Svoboda z centrály středočeských hasičů, jenž současně upozornil na dlouhodobou potíž: zvláště na dálnicích se řidiči nechovají tak, jak by měli. Pokud dojde k maléru a oni přijíždějí ke koloně, postaví se tak, jak dorazili. A pěkně auto na auto, takže manévrovat je pak složité.

OBRAZEM: Před Škoda Muzeem vzniká kluziště

Mladá Boleslav – Oblíbené kluziště na parkovišti před muzeem Škoda připravují pro zájemce o rekreační bruslení všech věkových kategorií pracovníci odborné firmy. Z tohoto důvodu bude parkování v této lokalitě omezené.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.