BK Mladá Boleslav – HC Stadion Litoměřice 6:2

Také druhý přípravný zápas proti prvoligovému soupeři hokejisté Mladé Boleslavi zvládli. S Litoměřicemi to však nakonec nebylo takové drama, jako v pátek proti Kladnu.

Ale ani včerejší výhra se nerodila snadno. Úvodní třetina přinesla vyrovnanou hru i skóre. To otevřel Dominik Volek, za hosty odpověděl mladoboleslavský rodák v dresu Stadionu Václav Pletka.

Ve druhé třetině si domácí vypracovali celou řadu příležitostí, ale ujala se pouze rána Tomáš Hyky. Domácí převaha pak pokračovala i v poslední části hry. Na rozdíl od té druhé, se Boleslav začala prosazovat i střelecky. Výrazný tlak jako první v gól přetavil v zápase podruhé úspěšný Tomáš Hyka. O chvíli později se dělovkou prosadil Marek Trončinský. Poté zaznamenal svou třetí asistenci v zápase Petr Vampola, který vyslal do samostatného úniku beka Tomáš Voráčka, který vymíchal, v Boleslavi starého známého Filipa Šindeláře, a blafákem mezi nohy zvýšil na 5:1.

Šestý gól přidali Bruslaři pět minut před závěrečnou třetinou, když samostatný únik s přehledem zakončil Dominik Pacovský, Stadionu se podařilo výsledek lehce zmírnit, když Lukáše prostřelil Milan Valášek.

Branky a nahrávky: 3. Volek (Voráček, Stříteský), 33. Hyka (Lenc, Vampola), 48. Hyka (Lenc), 49. Trončinský (Vampola), 51. Voráček (Vampola), 55. Pacovský (Pastor, Látal) – 11. Pletka (Švagrovský), 56. Valášek (Jakúbek). Rozhodčí: Wagner, Machač – Záhora, Řídka. Vyloučení: 3:10. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0.
Boleslav: Lukáš – Stříteský, Voráček, Trončinský, Štich, Pastor, Kučný – Žejdl, Orsava, Pospíšil – Urban, Vampola, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc – Látal, Volek, Pabiška.
Litoměřice: Šindelář – Málek, Pavlas, Bažant, Šulc, Piegl, Smetana, Jebavý, Matějček – Kalla, Veselý, Paločko – Pletka, Valášek, Švagrovský – Jakúbek, Miškář, Pilař – Procházka, Šťastný, Krátoška.