Ml. Boleslav – Litvínov 1:2 po prodloužení

Boleslav stále čeká na extraligovou výhru. Litvínovu podlehla tři vteřiny před koncem prodloužení.

Skóre zápasu otevřel litvínovský kapitán Robert Reichel střelou z mezikruží.

Mladá Boleslav dokázala odpovědět v přesilové hře. Poprvé v sezoně se tak boleslavští hokejisté dokázali prosadit v početní výhodě. Martin Štrba nabil na modrou čáru Marušákovi, který nechytatelnou dělovkou překonal litvínovského brankáře Hübla.

Ve druhé části hry branka nepadla, a tak zaujal především Čechův únik. Domácí hráč však na Hübla nevyzrál.

Ve třetí třetině domácí hráči hosty přehrávali, ale chybělo jim štěstí v koncovce. Nevyužita zůstala také půlminutová přesilovka pěti proti třem.
V následném prodloužení měli domácí přesilovku při vyloučení Šlégra, ale Hübl se překonával. V samotném závěru váhali domácí s rozehrávkou a Litvínov trestal.

Boleslav: Chábera – Jindra, Holub, Kočí, Brňák, Schnabel, Ma-rušák, Posmyk – Štrba, Král, Handlovský – Sýkora, Benda, To-mas – Kubeš, Eiselt, Boháč, Barinka, Čech, Pšurný – Nouza. Trenér: Jiří Šejba.

Litvínov: J. Hübl ml.- Walter, Šlégr, Kroupa, Skuhrovec, Pun-čochář, Kubát, Vobořil, Švarný – Kubinčák, Reichel, Lukeš – Černý, Branda, Jenáček – Jánský, V. Hübl, Trávníček – Bahen-ský, Rindoš, Mach. Trenér: Jaroslav Hübl.

Branky a nahrávky: 19. Marušák (Štrba) – 5. Reichel (Kubin-čák), 65. Jánský (Trávníček). Rozhodčí: Kubeš – Kalivoda, Pouzar. Vyloučení: 3:5 Využití: 1:0. Diváci: 4047.