Třetiny: 0:0, 0:1, 2:1 – 1:0.

Muž zápasu: Václav Kočí

BK Mladá Boleslav: Chábera (Šindelář) – Hunkes, Posmyk, Jindra, Kočí, Čížek, Schnabel, Mocek – Padělek, Důras, Handlovský, Nouza, Benda, D. Vrbata, Král, R. Vrbata, Kazionov, Boháč, Sýkora, Rod, Gajovský. Trenér Jaromír Šindel.

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) – Černý, Dobroň, Řezníček, Duben, Němec, Mudroch, Prošek – Kumstát, Skuhravý, Melenovský, Kristek, Procházka, Sailer, Skladaný, Hluchý, Zucker, Zaťovič, Dej, Košťál, Pech.

Branky: 50. Mocek, 60. Kazionov (Kočí), 61. Důras (Schnabel, R. Vrbata) – 25. Dej (Zucker, Němec), 43. Pech (Prošek, Skladaný), Rozhodčí: Polák – Bryška, Chytil. Vyloučení: 10:13 (navíc R. Vrbata 10 minut OT – Skuhravý 2 + 2. Využití: 0:1. Diváci: 3949.

Domácí nevyužili první přesilovku, pak však byl vyloučen R. Vrbata, který navíc dostal desetiminutový osobní trest a před Cháberou bylo horko. Boleslavský gólmna zlikvidoval samostatný nájezd Procházky ramenem.

Na druhé straně se vyznamenal několikrát Mensator, který kryl tvrdou střelu Schnabela a zázračně si poradil s dorážkou D. Vrbaty. Branky se diváci v první části nedočkali.
Do vedení šli hosté, kdy po kombinační akci Dej pomocí tyče překonal Cháberu. K vyrovnání neměli domácí daleko ve 32. minutě, ale Hunkesova střela skončila tyči!

Pak měl více práce domácí gólman Chábera, který čelil střele nebezpečné střele Dobroně. Smůlu v koncovce měl domácí D. Vrbata, jehož střela skončila na břevně karlovarské branky.

Další branka do konce druhé třetiny nepadla a domácí muselo mrzet, že nedokázali využít množství přesilových her.

Úvod třetí části se povedl hostům. V přesilovce 5 na 3 ještě gól nedali, ale proti čtyřem se prosadil Pech a zvýšil na 2:0 pro Vary. Boleslav se vrátila do hry v 50. minutě kuriózním gólem. Nejprve Sýkora neproměnil samostatný nájezd, pak si Prošek nahozený puk Mockem srazil do vlastní branky.

Pak v oslabení Skuhravý přestřelil z vyložené pozice domácí branku, na druhé straně skvěle zasáhl Mensator proti Králově teči.
Boleslav neustávala v tlaku a v poslední minutě se dočkala vyrovnání Kazionovem při power–play a došlo na prodloužení. A v něm rozhodli domácí o dvou bodech brankou Důrase.

Josef Paleček (HC Energie Karlovy Vary): „Jsme zklamaní, protože jsme chtěli vyhrát a získat tři body. Věděli jsme ale, že sebevědomí Mladé Boleslavi po dvou výhrách venku stoupá. Dřeli jsme na ledě, ale měli jsme hodně vyloučených a na konci se ukázalo, že síly nám chyběly. Rozhodly však dvě naše hrubky. První gól jsme si dali sami a na konci jsme špatně střídali, čímž jsme vlastně soupeři body darovali.“

Jaromír Šindel (BK Mladá Boleslav): „Děkuji za body. Zápas byl pro nás fyzicky náročný. Věděli jsme, že Karlovy Vary hrají dobře defenzivně, navíc je v dobré formě brankář Lukáš Mensator. Chtěli jsme jít hodně do zakončení, což dokumentuje šestnáct střel v první třetině. Nevyvarovali jsme se ale útočných faulů a druhou věcí jsou přesilovky. Vyšla nám až ta poslední, kdy jsme Cháberu nahradili Kazionovem.“