Ml. Boleslav – Beroun 5:1
Ve středočeském derby I. hokejové ligy svítilo po čtyřiceti odehraných minutách na výsledkové tabuli skóre 2:1. V závěrečném dějství se však střelci činili. Červené světlo se rozsvítilo za Novákem hned třikrát. Ve dvou případech se o to postaral Tomáš Nouza.

Mladá Boleslav: Šindelář - Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Všetečka, Wagenhoffer - Rumpel, Sýkora, Eiselt - Fiedler, Ivan, Sedlák - Handlovský, Nouza, Gombár - Gajovský, Rod, Vlk.

Branky a nahrávky: 9. Gombár, 28. Eiselt (Rumpel, Sýkora), 49. Nouza (Gombár), 53. Nouza (Gombár), 59. Gajovský (Drábek). Rozhodčí: Lacina - Špringl, Bejček. Vyloučení: 8:12, navíc Nedorost, Lukačovič a Šinágl 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 650. Třetiny: 1:0, 1:1, 3:0.

Boleslavští se od úvodu tlačili před branku soupeře a v 9. minutě uspěl Gombár dorážkou do prázdné brány.

Na začátku prostředního dějství hráli domácí oslabeni od dva hráče a hosté vyrovnali, když do poloprázdné Šindelářovy brány snadno zasunul puk Vlček. Domácím chvíli trvalo, než se dostali zpět do hry. To se jim povedlo až ve 28. minutě, kdy boleslavským barvám vrátil vedení Eiselt. Prosadil se, stejně jako Gombár v první třetině, přesnou dorážkou při nepřehledné situaci.

Další zajímavé akce byly k vidění až v posledním dějství. Nejprve si ve 49. minutě rozuměli Gombár s Nouzou, přičemž druhý jmenovaný zvýšil na 3:1. O necelých 180 vteřin později se radoval znovu Nouza. Při dvojnásobné přesilovce se k němu dostal puk opět přes Gombára a čtyřiadvacetiletý útočník nabídnutou šancí nepohrdl. Tečku udělal za zápasem Gajovský. Dvě minuty před koncem mu nestačila obrana hostí a jeden z nejmladších hráčů na straně domácích pobavil diváky povedenou kličkou do bekhendu.