Hokejisté Mladé Boleslavi znovu ukázali, jak mocně umí finišovat. V Kadani nejprve ve včerejším utkání 28. kola I. ligy dokonce prohrávali, v závěru druhé třetiny ale vyrovnal Toman a třetí část patřila díky trefám Broše a Lence už jen Bruslařům, jejichž svatyni strážil už druhý zápas Roman Will. Hokejisté Benátek včera znovu potvrdili, že se jim dlouhodobě nedaří v Jihlavě, kde nechali všechny body. Klíčová pro vývoj zápasu se ukázala první třetina, kdy během úvodních čtrnácti minut hosté třikrát inkasovali. Ve druhé třetině sice snížil Pabiška, ale jihlavský Mocek opět zajistil tříbrankový náskok. Kica pak jen upravil na konečných 4:2 pro Duklu.

KADAŇ – M. BOLESLAV 1:3
Třetiny: 0:0, 1:1, 0:2. Branky a nahrávky: 35. Hlava (Mazanec, Charousek) – 37. Toman (Výborný, Pabiška), 52. Broš (Klimenta, Ovčačík), 57. Lenc (Klimenta, Pojkar). Rozhodčí: Bejček – Svoboda, Belko. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. Diváci: 305. Střely na branku: 26:43.

JIHLAVA – BENÁTKY N. J. 4:2
Třetiny: 3:0, 0:1, 1:1. Branky a nahrávky: 1. Prokš (Čáp, Čachotský), 6. Zeman (Čachotský, Mocek), 14. Střecha, 41. Mocek (Čachotský, Zeman) – 37. Pabiška, 45. Kica (Havlín). Rozhodčí: Doležal – D. Štětina, J. Štětina. Vyloučení: 2:6. Bez využití. Diváci: 1263. Střely na branku: 28:22. ⋌(nej, jč)