V pátek pokračuje desátým kolem hokejová extraliga. Boleslav jede na led posledního Litvínova. Mementem budiž Bruslařům zápas proti Varům z minulého týdne. Právě Energie přijela do Boleslavi v pozici posledního týmu tabulky a odvezla si nejen všechny body, ale také čisté konto.

Poslední Litvínov se pokusí v souboji s Mladou Boleslaví naskočit zpět na dobrou vlnu. Severočeši po zisku osmi bodů ze čtyř utkání vyšli dvakrát po sobě naprázdno a výsledkem byl propad zpět na dno tabulky. Pomoci k tomu má i nová posila z Brna - slovenský brankář Matej Tomek. Bruslařský klub zatím sbírá body hlavně doma, v arénách soupeřů uzmul za tři zápasy pouze dva a uzavírá tabulku podle venkovních utkání.

Začátek sezóny ale Vervě zatím nevychází. Z devíti utkání dokázali chemici nasbírat pouze osm bodů a nachází se na posledním místě tabulky. V posledním zápase zavítali Litvínovští na led mistrovského Třince. Ten hned na začátku utkání ukázal svoji sílu, zejména třinecký Marko Daňo, který zkompletoval hattrick už v osmé minutě zápasu. Chemici se tempu zápasu nepřizpůsobili a po brance Hudáčka, který zvyšoval už na 4:0, pouze korigovali stav utkání na konečných 1:4 v poslední minutě střetnutí.

Zápas na stadionu Ivana Hlinky začne v pátek v 17:30 hodin.