Souboj o extraligové bytí či nebytí. Barážový klub, pardon Bruslařský klub z Mladé Boleslavi do něj do počtvrté za sebou.

Potřetí za čtyři roky se postaví osudovému soupeři – Ústeckým Lvům. A celá Boleslav věří, že to bude opět série vítězná.

„Ústí mě pronásleduje už dlouho. Když jsem dělal do hokejbalu, tak jsme také hráli o titul s Ústím. No a teď to jsou znovu oni,“ komentoval osudového soupeře majitel BK Jan Plachý.

Sice už o tom byly popsány stohy papíru, ale nebýt bodového odpočtu, Boleslav by v baráži vůbec neskončila.

„Měli jsme hrát proti Kladnu. Boleslav má hodně dobrý tým, což dokazovala do doby, než jí Standa (Stanislav Šulc – pozn.) sebral nějaké ty body,“ komentoval poslední tým extraligy kapitán Ústeckých Jan Klobouček.

Avšak jedním dechem dodává: „Když jsem viděl, jak jsme zvládli finále, tak věřím v postup.“

Naopak v udržení věří v Boleslavi. Pokud věříte i vy, vzkažte to hokejistům přímo do kabiny. Máte k tomu jedinečnou příležitost! Na oficiálních webových stránkách bkboleslav.cz jim můžete od pátku 1. dubna do pondělí 4. dubna nechat vzkaz a povzbudit je tím tak do soubojů s Ústím nad Labem. Redakce webu se zaručuje, že všechny vzkazy dorazí přímo do boleslavské kabiny.

Zatím všechny zápasy baráže má Česká televize zařazené ve svém vysílacím programu. Dejte si proto pozor na nejednotné začátky zápasů:
středa 6.4. – 17.40 hodin – doma
čtvrtek 7.4. – 18.10 hodin – doma
neděle 10.4. – 17.10 hodin – venku
pondělí 11.4. – 17.00 hodin – venku