Sezona 2009/2010 vyvrcholí pro BK Mladá Boleslav baráží, která odstartuje dvojicí domácích zápasů v sobotu a v neděli. Jako poděkování za podporu v dosavadním průběhu extraligového ročníku Bruslařský klub připravil pro své příznivce dárek. Majitelé permanentek mají vstup na baráž zcela zdarma, pro ostatní budou připraveny vstupenky za symbolických padesát korun.

„Letošní sezona je díky olympiádě extrémně dlouhá. Opět se ukazuje, že žádný tým neprojde základní částí bez zaváhání. Můžeme říct, že začátek sezony se nám povedl nad poměry. Být v polovině na osmém místě, s body, které jsme v tu chvíli měli, to by nás před začátkem sezony ani nenapadlo. Pak však začalo docházet k poklesu a ukázala se stará pravda, že rozhodující část sezony nastává po Vánocích.V této fázi jsme bohužel procházeli útlumem, který se přes velké úsilí nepodařilo zastavit. I přesto jsme ale ještě tři kola před koncem základní části atakovali příčky zajištující předkolo play – off, což je oproti sezoně minulé obrovský posun,“ řekl generální manažer Cyril Suk.

I přesto ale BK Mladá Boleslav bude muset zachraňovat svou extraligovou příslušnost v baráži. „Rozhodně nejdeme do souboje proti Chomutovu se svěšenou hlavou. Loňskou baráž se nám podařilo vyhrát 4:0. Nikdo si tehdy nemyslel, že to bude tak jednoznačné. Nebylo to lehké, jak se na první pohled zdá. Věříme, že i letos zvítězí týmový duch a hráči ukážou, že umí za Mladou Boleslav bojovat,“ podotkl manažer.

Klub si velice váží podpory fanoušků v průběhu této sezony a tak by jim chtěl v baráži poděkovat formou systému prodeje vstupenek, který připravil.

„Vedení se rozhodlo udělat razantní změnu. Majitelé permanentek budou mít barážové zápasy zcela zdarma a ostatní si budou moci zakoupit vstupenky v jednotné ceně za symbolických padesát korun. Ten, kdo se na pokladně či v předprodeji prokáže permanentní vstupenkou, obdrží vstupenku na konkrétní utkání. Předprodej bude spuštěn nejpozději ve čtvrtek a k dispozici budou zatím vstupenky na obě utkání hraná na domácím ledě. Permanentky budou držiteli ponechány pro případná další utkání, pouze budou označeny, abychom vyloučili možnost nějakých podvodů či spekulací,“ upřesnil generální manažer BK Mladá Boleslav Cyril Suk.