Hráči a členové managementu BK Mladá Boleslav již dávno skousli zklamání z vyřazení z postupu do předkola play-off.

Podle generálního manažera Bruslařského klubu Cyrila Suka by si stejně měli počínat i fanoušci. Extraligová sezona totiž ani náhodou neskončila a mužstvo potřebuje výraznou podporu také v play-out.

„Dlouhou dobu jsme se drželi na příčkách, které zaručovaly postup do předkola. Žádný tým se však během sezony nevyhne výsledkovým výkyvům. Závěr základní části určil, že Bruslařský klub bude hrát play-out, ale takový je zkrátka sport. Musíme umět nejen vyhrávat, ale také skousnout prohry,“ řekl Suk.

A pokračoval: „Skupina play-out je v této sezoně velice vyrovnaná a žádný tým nemá nic jistého. Navíc si musíme uvědomit, že mezi čtyřmi posledními týmy bojuje i loňský mistr, který mimochodem oproti našemu klubu vynakládá dvojnásobné finanční prostředky. Play-out tedy rozhodně není důvodem ke smutku a negativnímu myšlení.“

„Věříme, že fanoušci při nás nyní budou stát v podobně hojném počtu jako během základní části. Hráči potřebují cítit podporu fanoušků. Když bude hlediště plné a diváci budou fandit, přenáší se to na hráče, kteří o to víc bojují. Vždyť extraligu chceme mít v Mladé Boleslavi všichni společně,“ dodal generální manažer.