BK Mladá Boleslav pořádá druhý ročník soutěže „Ukaž, jaký jsi fanda!“, ve které můžete stejně jako loni vyhrát večeři s jedním z hráčů Mladé Boleslavi.

Ale pozor – tentokrát je to ještě lepší! Zatímco jednu porotu budou opět tvořit, fanoušci, ve druhé zasednou přímo hokejisté BK Mladá Boleslav. Ti si vyberou toho nejlepšího fandu, aby s nimi prožil jeden zápas přímo na střídačce!

Tak pošlete co možná nejoriginálnější fotografii sebe v souvislosti s čímkoliv, co má co dělat s boleslavským hokejem. Rozhodují hlavně nápaditost a schopnost zaujmout. A hlavně – Vaše podpora BK Mladá Boleslav!

O co jde? O stejnou věc jako v loňském ročníku: Ukázat, že jste velký fanda Bruslařského klubu! Venku sice mrzne, až praští, ale nikdo nepochybuje, že dokážete třeba i improvizovat a ohromit úžasnými nápady, které vám přijdou na mysl na horách, v průběhu zimní procházky nebo doma nad horkým čajem.

Na skvělý nápad zkrátka můžete narazit na každém rohu, rozhodují hlavně nápaditost, originalita a schopnost zaujmout. Pošlete fotku v dresu, šále, čepici nebo třeba se zelenými vlasy a pusťte se do toho. Ve hře je totiž kromě zmíněných také další řade skvělých cen. Své fotografie můžete posílat do 22. února na Petru Vojtěchovou na mail petra.vojtechova@bkboleslav.cz nebo poštou či osobně k jejím rukám na zimní stadion.