Beroun – Benátky 4:1

Další přípravné utkání sehráli benátečtí hokejisté na ledě berounských Medvědů. V týmu už nebyl slovenský útočník Peter Tomášek, který byl po utkání s Hradcem vyřazen a v Benátkách si I. ligu nezahraje.

Po prohrané úvodní třetině se sice podařilo hráčům od Jizery vyrovnat, ale na další soupeřovy trefy se již odpovědět nepodařilo.

Další přípravný zápas je na programu v úterý 2. září v Benátkách proti Baníku Most.

Branky a nahrávky: 16. Křesťan, 40. Hlusička, 41. Vlček, 59. Novotný – 33. Bárta (Gajda). Rozhodčí: Florián - Sichrovský, Větrovský. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:0.

Beroun: Štelmach (30. Halmoši) – Kameš, Martinec, Malý, Mazanec, Vejvoda, Vaněček – Pavel, Hlusička, Liška – Tvrzník, Slížek, Novotný – Kica, Křesťan, Vlček – Eitler, Kocman, Sýkora – Pánek, Kupec.

Benátky: Nedvídek – Gajda, Kajínek, Hrach, Pavlů, Mrkvička, M. Tondr, Kollman, Müller – Kudrna, Skořepa, L. Tondr – Pabiška, Hruška, Vantuch – Jech, Bárta, Nevyhoštěný – Kadeřábek, Rapač, Weiss. Trenéři Petr Haken a Luděk Škaloud.