HC Benátky nad Jizerou – HC Vrchlabí 2:2

Benátky na domácím ledě přivítaly Vrchlabí a inkasovaly už ve čtvrté minutě z hole Filipa. Hosté si vytvořili dvoubrankový náskok ještě v první třetině po dělovce Chaloupky.

Ve druhé dvacetiminutovce Benátečtí bušili do hostující obrany, ale branka nepřišla. Domácí spíše zařídili neoficiální titul „hvězda zápasu“ vrchlabskému brankáři Ševčíkovi. Toho překonali v poslední třetině Pabiška a Hudíček a zajistili tak domácím remízu.

Branky: 4. Filip (Chaloupka), 19. Chaloupka (Beck, Filip) – 43. Pabiška (Krupka), 49. Hudíček (Skořepa).

Rozhodčí: Prokop – Macháč, Wagner. Vyloučení: 5:9 navíc Mrkvička (B) a Gengel (V) 5+DKZ. Využití: 0:0. Diváci: 210. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:0.

Benátky n/J: Nedvídek (31. Stejskal) - Hrach, Hobza, Kajínek, Lukáč, Mrkvička, Drábek, Ton, Pavlů - Hudíček, Skořepa, Weiss, Kudrna, Kazatel, Šinkovič, Pabiška, Krupka, Jaroš, Nevyhoštěný, Urban, Bauer, L. Tondr.

Vrchlabí: Ševčík - Hanzl, Pácal, Flašar, Chaloupka, Chmelíř, Vála - Tvrdek, Filip, Beck, Kubeš, Hubáček, Gengel, Urban, Zíma, Mikšovský, Kotrba, Potůček, Andres.